Стратегічна сесія для IRIS Group, виробника продукції з бука - PPV Knowledge Networks

Стратегічна сесія для IRIS Group, виробника продукції з бука

Опубліковано PPV на

Як стратегічна сесія може допомогти вашому бізнесу? Показуємо на прикладі IRIS Group, виробника продукції з бука.

IRIS Group та PPV Knowledge Networks співпрацювали в різних проектах та заходах, що відбувались у рамках кластерних ініціатив у лісовому секторі, та в рамках діяльності Центру інформаційної підтримки бізнесу у Львові (створений на базі агенції, у рамках ініціативи ЄС #EU4Business за підтримки ЄБРР).

Власник IRIS Group звернувся із запитом допомогти структурувати стратегію компанії, яка займається заготівлею, первинною переробкою та експортом продуктів із бука, та входить до десятки найбільших компаній із переробки буку в Європі. Водночас у компанії на момент запиту був обмежений управлінський ресурс, що стримувало можливості розвитку.

Завдання:
Розробити стратегію розвитку компанії, з урахуванням потреби переходу на виробництво продукції із високою доданою вартістю, наявністю двох додаткових виробничих підприємств, інтересом у біоенергетичних проектах, низькою обізнаністю світових ринків з Україною, як виробником продукції з бука.

Рішення:
Консультанти проаналізували звітність, проектні плани, спроможності. Під час 5 стратегічних сесій із клієнтом консультанти вийшли на модель стратегічного розвитку, яка вирішувала ключові виклики: баланс етапності масштабування, із підсиленням менеджерської спроможності; відповідність функціональної та організаційної структури етапності масштабування; оптимальний підхід до трансформації бізнес-моделі, до вертикально-інтегрованого холдингу. IRIS Group має визначену та візуалізовану стратегію на 5 років, план підсилення управлінської спроможності, ТЗ на наступні проекти.

Стратегічна сесія — ефективний інструмент визначення стратегічних цілей бізнесу, бізнес-моделі, продуктів, ринків та необхідних ресурсів. Цей інструмент актуальний, як для малих так і для великих бізнесів. У часи нестабільної економічної ситуації, цей інструмент можна використати для трансформації бізнес-моделі, систематизації та масштабування, визначення ключових здатностей бізнесу.

Детальніше про стратегічні сесії.

Отримайте консультацію, щодо ефективності стратегічної сесії для вашого бізнесу у експертів PPV Knowledge Networks: sme-consulting@ppv.net.ua


PPV Knowledge Networks є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові, створеним в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу за підтримки ЄБРР.


PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.