Стратегічна сесія для власників компанії Export Trading Group - PPV Knowledge Networks

Стратегічна сесія для власників компанії Export Trading Group

Опубліковано PPV на

Експерти агенції екномічного розвитку PPV Knowedge Networks Володимир Воробей та Назар Гудз провели стратегічну сесію власників компанії Export Trading Group.

Про проект

Export Trading Group (ETG) спеціалізується на торгівлі травами, квітами, корінням лікарських рослин. За підсумками 2019 року увійшли в ТОП 5 українських експортерів лікарських рослин. Клієнти Export Trading Group – це більш ніж 50 компаній фармацевтичної, парфумерної, харчової галузей і трейдингові компанії, з 14-ти країн світу. Компанія співпрацює з понад сотнею українських фермерів та заготівельників в усіх регіонах збору лікарської рослинної сировини в Україні. Для забезпечення належної якості продукції, в умовах постійно зростаючого попиту, у власників компанії виник запит на розробку дорожньої карти для створення та розбудови екосистеми постачання сировини в Україні, котра включає в себе взаємодію з різними заінтересованими сторонами.

Роль PPV Knowledge Networks

Бізнес-консультанти підготували та провели одноденну стратегічну сесію із залученням трьох власників компанії. Формат дозволив вийти та описати стратегічні та операційні цілі компанії у перспективі до 2026 року, визначити заінтересовані сторони, їхні потреби та сформулювати моделі взаємодії з ними для розвитку екосистеми постачання. Під час стратегічної сесії було проаналізовано існуючу бізнес-модель та бізнес-процеси компанії та сформульовано стратегію трансформації бізнес-моделі у відповідності до бізнес потреб.

Результати
  • Описано трансформацію бізнес-моделі компанії у відповідності до бізнес потреб.
  • Сформульовано стратегічні та операційні цілі компанії у перспективі до 2026 року
  • Визначено цільові моделі екосистеми постачання для ETG
  • Описано дорожню карту впровадження цільових моделей екосистеми постачання для ETG у перспективі 6-ти років.

Стратегічна сесія — ефективний інструмент визначення стратегічних цілей бізнесу, бізнес-моделі, продуктів, ринків та необхідних ресурсів. Цей інструмент актуальний, як для малих так і для великих бізнесів. У часи нестабільної економічної ситуації, цей інструмент можна використати для трансформації бізнес-моделі, систематизації та масштабування, визначення ключових здатностей бізнесу.

Детальніше про стратегічні сесії.

Отримайте консультацію, щодо ефективності стратегічної сесії для вашого бізнесу у експертів PPV Knowledge Networks: sme-consulting@ppv.net.ua


PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.