Стратегічна сесія для креативної платформи Будь в UA - PPV Knowledge Networks

Стратегічна сесія для креативної платформи Будь в UA

Опубліковано PPV на

Катерина Дорошевська та Аліна Щербина, засновниці платформи для розвитку українських брендів БУДЬ в UA design market, поділилися відгуком про участь у стратегічній сесії від PPV Knowledge Networks:

«Ми йшли на стратегічну сесію розгубленими, коронакриза з’їла 75% обороту нашого бізнесу. Як перекроїти бізнес-процеси? Як знайти нові ринки? В яку сторону розвиватись? З такими питання ми прийшли на стратегічну сесію. А отримали — нову структуру компанії, несподіваний вектор діджиталізації бізнесу, дорожню карту майбутнього розвитку.

Ще й кілька ідей для нових проектів. Це наша друга стратегічна сесія з Володимиром Воробеєм (першу ми провели завдяки підтримці Creative Enterprise від British Council Ukraine у 2017 році). І це завжди можливість поглянути на свій проект під новим кутом, очима досвідченого експерта.

Минуло лише кілька тижнів, ми й досі «перетравлюємо» усю інформацію. Та вже активно рухаємось у новому напрямку — знайомимось з експертами в IT-сфері та готуємось пітчити нашу діджитал-ідею на конкурсі стартапів».

PPV Knowledge Networks проводить стратегічні сесії для бізнесу. Стратсесія це ефективний інструмент визначення цілей бізнесу, бізнес-моделі, продуктів, ринків та необхідних ресурсів. Цей інструмент актуальний, як для малих так і для великих бізнесів. У часи нестабільної економічної ситуації, цей інструмент можна використати для трансформації бізнес-моделі, систематизації та масштабування, визначення ключових здатностей бізнесу.

Дізнайтеся детальніше про формати стратегічні сесії для вашого бізнесу.

 


PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.