Стратегічна сесія для Nuare - PPV Knowledge Networks

Стратегічна сесія для Nuare

Опубліковано PPV на

Віктор та Ксенія, засновники кавової компанії NUАRE звернулися до PPV Knowledge Networks, для фасилітації залучення команди до реалізації стратегії.


Для управлінської команди NUARE ми провели 2 стратегічні сесії, під час яких сформулювали місію компанії, напрацювали варіанти організаційної структури, визначили стратегічні цілі та провели стратегічне планування.

Коментар від NUАRE:

«Ми вдячні ЦІПБ у м. Львів за корисні знання та навички отримані під час навчальної програми «Від справи до бізнесу», та PPV Knowledge Networks за допомогу в залученні команди до реалізації стратегії. Разом ми опрацювали бізнес-моделі та сформулювали стратегічні цілі, і в невимушеній атмосфері провели стратегічне планування. Ми дякуємо за професійність і розвиток нашої організації, і кожного учасника сесії окремо»

Стратегічна сесія — ефективний інструмент визначення стратегічних цілей бізнесу, бізнес-моделі, продуктів, ринків та необхідних ресурсів. Цей інструмент актуальний, як для малих так і для великих бізнесів. У часи нестабільної економічної ситуації, цей інструмент можна використати для трансформації бізнес-моделі, систематизації та масштабування, визначення ключових здатностей бізнесу.

Детальніше про стратегічні сесії.

Отримайте консультацію, щодо ефективності стратегічної сесії для вашого бізнесу у експертів PPV Knowledge Networks: sme-consulting@ppv.net.ua


PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.