Стратегічна сесія для БФ «Фонд громад "Рідня"» - PPV Knowledge Networks

Стратегічна сесія для БФ «Фонд громад “Рідня”»

Опубліковано PPV на

Провели стратегічну сесію для Благодійного фонду “Фонд громад “РІДНЯ”.

До агенції фонд звернувся з запитом на стратегування, для визначення місії та візії на наступні п’ять років.

Фонд заснований у 2011 році кредитною спілкою та Стрийською Єпархією УГКЦ, та працює у малих громадах трьох областей Галичини. Фонди громад — рідкісний тип організацій в Україні, які визначають потреби місцевої громади, заохочують благодійні пожертви і накопичують кошти, з яких надають гранти на впровадження ініціатив з вирішення соціально важливих місцевих проблем.

Під час стратегічної сесії, з Володимиром Воробеєм, були обговорені можливі варіанти для розвитку фонду: створення власної платформи колективного фінансування; управління великими грантовими проектами; міжсекторні партнерства з ОТГ та асоціаціями підприємців; університет економічної самоорганізації.

За результатами стратегічної сесії для Фонду оновлена місія та візія, випрацьовані стратегічні та операційні цілі.

PPV Knowledge Networks проводить стратегічні сесії для організацій та бізнесу. Стратсесія це ефективний інструмент, як для визначення глобальних цілей, так і для напрацювання операційних завдань на найближчий час, визначення бізнес-моделі, продуктів, необхідних ресурсів.

Детальніше про стратегічні сесії.

Отримайте консультацію, щодо ефективності стратегічної сесії для вашого бізнесу у експертів PPV Knowledge Networks: sme-consulting@ppv.net.ua


PPV

PPV Knowledge Networks – агенція економічного розвитку. Ми розвиваємо бізнеси та міжсекторні зв'язки. Наші практики: креативна економіка, зелена економіка, розвиток МСП, місцевий економічний розвиток, бізнес-консалтинг, грантовий менеджмент. Ми є проектними менеджерами, консультантами, аналітиками. Працюємо у Львові з 2008 року.