Стратегічна сесія для постачальника пакувальних рішень UGPS - PPV Knowledge Networks

Стратегічна сесія для постачальника пакувальних рішень UGPS

Опубліковано PPV на

Провели стратегічну сесію для UGPS (група компаній, вкл. МодернПак, Гал-Пак, Дамар, Інтер-Пак, головний офіс – м. Жидачів, Львівської обл.).

UGPS є одним з лідерів на ринку пакувальних рішень в Україні. Компанія входить до складу Кластера видавничої діяльності та поліграфії (м. Львів). Консультанти PPV Knowledge Networks проводили стратегічну сесію для учасників Кластера у грудні 2018 р., в якій брали участь менеджери UGPS. У 2019 р. вже UGPS постала перед потребою розробити свою стратегію на наступний період та звернулась до PPV Knowledge Networks.

ЗАДАЧА:
Компанія проводила стратегування три роки тому та потребувала стратегії на наступний період. Запит UGPS включав: проведення стратегічної сесії для команди компанії, спільну розробку стратегічних цілей та операційних завдань, та забезпечення включеності команди у визначення стратегії.

РІШЕННЯ:

Команда PPV Knowledge Networks підготувала та провела дводенну стратегічну сесію із залученням 22 ключових менеджерів компанії з різних міст та країн. Формат дозволив вийти на чітку місію, докладну візію UGPS 2030, стратегічні напрямки розвитку за етапами, виявити 8 стратегічних ініціатив, оцифрувати 4 стратегічних та 7 операційних цілей. Ми визначили стратегічні завдання та призначили відповідальних, вийшли на початковий перелік операційних завдань за ініціативами та бізнес-функціями, узгодили систему управління реалізацією стратегії. Результати страт-сесії стали основою для стратегії UGPS.

Стратегічна сесія — ефективний інструмент визначення стратегічних цілей бізнесу, бізнес-моделі, продуктів, ринків та необхідних ресурсів. Цей інструмент актуальний, як для малих так і для великих бізнесів. У часи нестабільної економічної ситуації, цей інструмент можна використати для трансформації бізнес-моделі, систематизації та масштабування, визначення ключових здатностей бізнесу.

Детальніше про стратегічні сесії.

Отримайте консультацію, щодо ефективності стратегічної сесії для вашого бізнесу у експертів PPV Knowledge Networks: sme-consulting@ppv.net.ua

.

PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.