Стратегічна сесія для Українського культурного фонду - PPV Knowledge Networks

Стратегічна сесія для Українського культурного фонду

Опубліковано PPV на

Експерти агенції екномічного розвитку PPV Knowedge Networks, Володимир Воробей та Марія Кравченко, провели стратегічну сесію для команди Українського культурного фонду.

Ця стратсесія один з етапів розробки Стратегії подальшого розвитку УКФ до 2030 року, яка визначатиме напрям діяльності і стратегічні пріоритети Фонду у довгостроковій перспективі.

Так виглядає робоча дошка в Miro зі стратегічної з сесії, в якій взяли участь 50 співробітників УКФ розділені на 7 команд.

Український культурний фонд — державна установа, створена у 2017 році, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір.

За три роки діяльності Фондом було підтримано близько тисячі культурно-мистецьких проектів, з загальним бюджетом в 1 млрд грн.

В 2018 році Володимир Воробей брав участь в розробці стратегії Фонду на період 2019-2021 років.

Стратегічна сесія — ефективний інструмент визначення стратегічних цілей організації, бізнес-моделі, продуктів, ринків та необхідних ресурсів.

Детальніше про стратегічні сесії.

Отримайте консультацію, щодо ефективності стратегічної сесії для вашого бізнесу у експертів PPV Knowledge Networks: sme-consulting@ppv.net.ua


PPV

PPV Knowledge Networks – агенція економічного розвитку. Ми розвиваємо бізнеси та міжсекторні зв'язки. Наші практики: креативна економіка, зелена економіка, розвиток МСП, місцевий економічний розвиток, бізнес-консалтинг, грантовий менеджмент. Ми є проектними менеджерами, консультантами, аналітиками. Працюємо у Львові з 2008 року.