Володимир Воробей промодерував страт.сесію для Управління туризму та курортів Львівської ОДА - PPV Knowledge Networks

Володимир Воробей промодерував страт.сесію для Управління туризму та курортів Львівської ОДА

Опубліковано PPV на

Процеси адаптації галузі в умовах COVID на Львівщині стали головною темою стратегічної сесії.

Науковці, готелярі, івентори, туроператори, мобільні оператори, представники рекламних агентств та IТ-компаній долучились до роботи стратегічної сесії «План дій 2021 – 2023: туризм в умовах COVID». Захід відбувся у Львові сьогодні, 12 листопада.

Фахівці, яких запросила Наталія Табака, начальник управління туризму Львівської облдержадміністрації, напрацьовували рішення, як туристичній галузі розвиватися у час пандемії. Досвід учасників туристичного ринку дасть змогу розробити алгоритм дій на найближчі 3 роки

Модерував захід Володимир Воробей, виконавчний директор PPV Knowledge Networks.

Учасники сесії працювали у фокус-групах, ментор кожної з яких презентував власні напрацювання й підсумки. Обговорили, зокрема, стратегічні цілі та можливості промоції регіону, аби привабити туристів.

Сфера туризму на Львівщині завжди посідала одне з провідних місць і вважалася однією з найуспішніших сфер економіки. За 2019 рік до Зведеного бюджету України від туристичної галузі нашого регіону надійшло 860,9 млн грн податків та зборів.

Сьогодні туризм залишається у переліку тих галузей, які зазнали найбільших втрат в усьому світі від пандемії COVID-19 і перспективи відновлення є невизначеними. Відповідно до оприлюднених показників міжнародною організацією економічного співробітництва та розвитку, міжнародний туризм «просів» на 80%.

Категорії: Новини

PPV

PPV Knowledge Networks – агенція економічного розвитку. Ми розвиваємо бізнеси та міжсекторні зв'язки. Наші практики: креативна економіка, зелена економіка, розвиток МСП, місцевий економічний розвиток, бізнес-консалтинг, грантовий менеджмент. Ми є проектними менеджерами, консультантами, аналітиками. Працюємо у Львові з 2008 року.