Старт проекту «Можливості та механізми створення міських фондів культури» - PPV Knowledge Networks

Старт проекту «Можливості та механізми створення міських фондів культури»

Опубліковано PPV на

PPV Knowledge Networks та Інститут стратегії культури розпочинають проєкт із напрацювання моделі міського фонду культури на прикладі Фонду культури Львова.

Проєкт «Можливості та механізми створення міських фондів культури» має на меті напрацювати модель муніципального фонду культури і запропонувати Львову новий інструмент розвитку для сфери культури. Робота передбачає експертний підхід та залучення зацікавлених фахівців через відбір.

Проєкт втілюється за підтримки Українського культурного фонду та Львівської міської ради і продовжує попередню роботу ІСК та PPV Knowledge Networks у напрямі створення фонду культури.

  • Звіт про зустрічі із дієвцями культури можна знайти тут — https://bit.ly/3cXvEYw
  • Аналітику про практики фінансування культури тут — https://bit.ly/3d4nnCf.

Ідея Фонду культури Львова зафіксована у міській Стратегії розвитку культури 2025 та має підтримку у середовищах культури Львова. Це пропозиція нової практики ефективного використання ресурсів у сфері культури на конкурсних засадах. Напрацьовані результати проєкту можуть стати основою для появи нової інституції — Фонду культури Львова.

У зображенні використано фрагмент роботи Мирона Яціва «Львів. Три вежі» / 1984


PPV

PPV Knowledge Networks – агенція економічного розвитку. Ми розвиваємо бізнеси та міжсекторні зв'язки. Наші практики: креативна економіка, зелена економіка, розвиток МСП, місцевий економічний розвиток, бізнес-консалтинг, грантовий менеджмент. Ми є проектними менеджерами, консультантами, аналітиками. Працюємо у Львові з 2008 року.