Нова економіка Франківська: розпочинаємо масштабний трирічний проєкт - PPV Knowledge Networks

Нова економіка Франківська: розпочинаємо масштабний трирічний проєкт

Опубліковано PPV на

«Нова економіка Івано-Франківська (NEF)» — це  проєкт, який передбачає процес трансформації міста у конкурентоспроможний інноваційний економічний центр. 

Його головне завдання —  посилити локальні економічні процеси, щоб стимулювати інноваційну економіку та спонукати створення продуктів з високою доданою вартістю в Івано-Франківську. У фокусі проєкту — місцевий бізнес, інноватори та дослідники. 

NEF триватиме 3 роки: з квітня 2022 по березень 2025 року. Його впроваджує консорціум партнерів: Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради, інноваційний центр Promprylad.Renovation, урбаністична лабораторія METALAB, агенція економічного розвитку PPV Knowledge Networks та платформа Тепле Місто. Проєкт фінансується програмою «Мери за економічне зростання» Європейського Союзу. До втілення залучено громадські інституції, органи місцевого самоврядування, бізнес, інноваторів та наукові спільноти. 

У контексті викликів війни проект забезпечує діяльність Центру підтримку бізнесу «SaveBusinessNow». Save Business Now — це спільнота підприємців, доступ до експертних консультацій, навчання, допомога з пошуком фінансування та офлайн зустрічі. Центр створений для того, щоб посилити економічні процеси на територіях, де не ведуться бойові дії, — в Івано-Франківську. Save Business Now вже допомагає бізнесу та дослідницько-науковим спільнотам, які в умовах війни вимушені перемістити свою діяльність в Івано-Франківську область, та місцевому бізнесу, який адаптовує свої бізнес-моделі до нових умов. 

Додатково до антикризової підтримки бізнесу та науково-дослідницьких спільнот, NEF підтримує:

  • відновлення бомбосховища: застосування найкращих практик оснащення та адаптації існуючого укриття Promprylad.Renovation;
  • розвиток інноваційної інфраструктури відкритої майстерні та біохімічної лабораторії на території інноваційного центру Promprylad.Renovation; 
  • поширення знань і практик сталого будівництва та предметного дизайну за принципами кругової економіки;
  • співпрацю бізнесу, органів місцевого самоврядування та науково-дослідницьких спільнот для забезпечення доступу до експертних консультацій та фінансування у пост-військовий період. 

Запрошуємо зголошуватись, якщо вам потрібна консультація щодо релокації, адаптації, фінансування та підтримки інновацій www.savebusinessnow.if.ua

 


PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.