Експертна діагностика бізнесу під час війни: проміжні висновки - PPV Knowledge Networks

Експертна діагностика бізнесу під час війни: проміжні висновки

Опубліковано PPV на

Команда PPV Knowledge Networks провела понад 50 бізнес-діагностик з підприємцями в рамках проєкту Stand for Ukrainian Business. Усі бізнеси розміщені в західній частині України, частина з них займаються власне деревообробкою, приладобудуванням, металообробкою, будматеріалами, а також меблеві та хімічні підприємства.

Аналізуючи діагностики, експертки виділяють 4 основні категорії запитів від підприємців в часі воєнних дій.

Експорт

Тут запити дуже різні. Оскільки компанії перебувають на різних етапах експортної діяльності. Частина переорієнтовує діяльність на європейські ринки, бо в Україні ділова активність суттєво знизилась після 24 лютого. Частина підприємств уже експортує, але потребує додаткових консультацій, інформації, знань, фахової підтримки. Практично кожен керівник озвучує потребу розвитку іноземних ринків збуту продукції.

Фінансова допомога

Підприємства потребують фінансової допомоги на закупівлю обладнання. Тут йдеться переважно про розвиток, модернізацію та розширення виробництва. Є потреба в доступних кредитних коштах та грантовій допомозі.

Консалтинг

Керівники шукають можливості отримання фахових консультацій з експорту, маркетингу, роботи на міжнародних ринках, сертифікації, розвитку діджитал-інструментів для збуту.

Освіта

Попри турбулентність та невизначеність в Україні, близько 80% керівників підприємств готові вчитись, здобувати нові знання для розвитку своїх компаній.

 

Після діагностики, експертки PPV Knowledge Networks допомагають компаніям знайти інформацію, щоб закрити запити підприємців. 

Запрошуємо підприємців пройти діагностику. Не прогавте добру можливість. 

зареєструватись

Дедлайн: 10 червня. 

Після заповнення анкети наші експертки сконтактують з вами. 

Діагностичні зустрічі з підприємцями в онлайн та офлайн форматах (30 хв)

Довідково: Ініціатива Stand for Ukrainian business реалізується Мережею Центрів Інформаційної Підтримки Бізнесу в рамках програми «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини через німецьку урядову компанію Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Більше інформації тут.

 


PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.