Запущено сайт проєкту Можливості та механізми створення міських фондів культури - PPV Knowledge Networks

Запущено сайт проєкту Можливості та механізми створення міських фондів культури

Опубліковано PPV на

Запрошуємо відвідати сайт проєкту із напрацювання моделі міського фонду культури fond-cultury.isc.lviv.ua/.

Тут можна стежити за перебігом робочого процесу і дізнаватись актуальні новини, а також знайти більше інформації про передісторію проєкту, його ідею й структуру, ознайомитися з відповідними матеріалами. І дізнаєтеся, чому цей проєкт — про майбутнє та як він може змінити місто.

Проєкт із напрацювання моделі міських фондів культури на прикладі Фонду культури Львова має запропонувати вдосконалений механізм підтримки для сфери культури. Інститут стратегії культури втілює його спільно із PPV Knowledge Networks за підтримки Українського культурного фонду та Львівської міської ради.


PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.