fbpx

Роман Гавриш про маркетингову стратегію у кризовому світі

Опубліковано PPV на

Роман Гавриш, засновник та керуючий партнер маркетингової агенції Aimbulance, 4-6 липня проведе для підприємців Тренінг «Маркетингова стратегія для бізнесу» у Центрі інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові.

Ділимося порадами Романа, які записали під час відкритої лекції:

  • Маркетинг та реклама — своєрідне пальне, на якому тримається бізнес. Не скорочуйте витрати на маркетинг, якщо збираєтеся повертатися на ринок.
  • Не зупиняйте публічні комунікації бізнесу. У комунікаціях сфокусуйтеся на його цінностях.
  • На ринку багато можливостей для будь-якого сегменту, головне зрозуміти ключові цінності вашого бізнесу, і доносити їх до клієнтів.
  • Після карантину люди будуть уважніше ставитися до своїх витрат, і якщо не будуть розуміти цінності вашого продукту/послуги, то вони не будуть за них платити. Чи почує клієнт, в комунікації вашого бізнесу, цінність яку він хоче отримати?
  • Знижки збільшують попит, але після хвилі знижок, буде важче продавати ті ж послуги/продукти за нормальними цінами. Якщо хочете знизити ціну — знижуйте її без втрати маржинальності.
  • Доля голосу вашого бізнесу в різних медіа, має відповідати долі ринку. Якщо ваші конкуренти зменшили свою присутність, то ви також можете її зменшити.
  • Порада для малих бізнесів — об’єднуйтеся з іншими МСП, щоб стати системними і гнучкими, щоб випрацьовувати спільні стандарти, та щоб була можливість підтримувати попит на продукцію.
  • Порада для офлайн-бізнесів — подумайте, які суміжні послуги/сервіси ви можете надавати онлайн.
  • Хто перший зрозуміє як розвиватимуться події, той зможе краще адаптуватися.
  • Шукайте, як ви можете адаптувати свій бізнес до нових умов.

На тренінгу «Маркетингова стратегія для бізнесу» разом з Романом Гавришем та Віктором Дубровіним ви зможете розробити/оновити маркетингову стратегію для власного бізнесу.

Участь у тренінгу безкоштовна завдяки фінансовій підтримці ініціативи #EU4Business ЄС та ЄБРР. Для участі буде відібрано 15 підприємців. Попередня реєстрація за посиланням: http://bit.ly/Marketing_strategy_for_SME

Детальніше про тренінг та умови участі за тел. 067 67 47 012 або поштою: lviv@bisc.org.ua — Мирослава Мужеляк, менеджерка ЦІПБ м. Львів.


Програма реалізується Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові, заснованим на базі агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks за підтримки ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні в рамках ініціативи #EU4Business Європейського Союзу.

Категорії: БЛОГ

PPV

PPV Knowledge Networks – агенція економічного розвитку. Ми розвиваємо бізнеси та міжсекторні зв'язки. Наші практики: креативна економіка, зелена економіка, розвиток МСП, місцевий економічний розвиток, бізнес-консалтинг, грантовий менеджмент. Ми є проектними менеджерами, консультантами, аналітиками. Працюємо у Львові з 2008 року.