522 години консультування, нові стратегії розвитку, реєстрації ФОП та інші підсумки проєкту BizConsult - PPV Knowledge Networks

522 години консультування, нові стратегії розвитку, реєстрації ФОП та інші підсумки проєкту BizConsult

Опубліковано Kosheleva Svitlana на

522 години консультування, з яких 220 — безпосередньої роботи з бізнесом. 6 експертів Агенції PPV провели консультації для 36 учасників проєкту BizConsult, що тривав 2,5 місяці з лютого по квітень. 

Завдяки BizConsult малий та середній бізнес отримав консалтингову підтримку від експертів для покращення своїх бізнес-навичок. Проєкт передбачав консалтингові пакети: для зареєстрованих підприємців – до 20 годин консультацій; для тих хто стартує бізнес, але не поки має реєстрації ФОП – до 10 годин консультування.

Загалом у проєкті взяли участь понад 50 експертів з різних галузей, серед яких них 6 експертів Агенції економічного розвитку PPV: Люба Мочарська, Володимир Воробей, Мирослава Даньків, Оксана Леус, Оксана Ємець, Оксана Сковронська.


Можливістю скористались діючі та потенційні підприємці, які тільки планують розпочати діяльність. Переважно це були представники легкої промисловості, медичної сфери, освіти, культура, агросектору, HoReCa тощо.

Найбільше учасників цікавили питання пов’язані фінансовим управлінням та бізнес-стратегією, зокрема: звіти, КВЕДи, відкриття ФОП, користування електронним кабінетом, а також оновлення бізнес-стратегії та бізнес-моделі. Підприємці-початківці звертались з питанням з чого почати бізнес. Під час проєкту наші експерти допомогли зареєструвати свою діяльність п’ятьом підприємцям.

 

“В проєкті BizConsult я консультувала підприєців з Львівської, Київської, Хмельницької та Закарпатської областей у напрямку систематизації їх бізнесів задля досягнення стратегічних цілей. 

У рамках ініціативи я стикнулась з тим, що підприємці звертались, наприклад, з питаннями по розбудові маркетингу чи залученню фінансування, але при цьому не мали чіткого розуміння, як і чому власне ці аспекти допоможуть бізнесу зростати. В процесі консультацій ми вийшли на потребу розібратись з бізнес-моделлю та стратегічними цілями і лише тоді переходити до розбудови окремих управлінських процесів, таких як маркетинг, продажі, управління людьми, фінансове планування тощо.

Тож, якщо ви керівник компанії і плануєте залучати консалтингову підтримку, приділіть увагу ідентифікації пріоритетного виклику, робота з яким забезпечить поступовий сталий розвиток компанії” коментує проєкт Мирослава Даньків, експерта PPV та консультантака BizConsult.

 

Ярина Пікулицька, співзасновниця мережі “Сімейної амбулаторії Вулик”, яка взяла участь у проєкті BizConsult, підбиває підсумки роботи з нашими експертами: 

Синдром самозванця остаточно вилікувано;

8 годин продуктивного відвертого консультування, і напрацьована стратегія розвитку Сімейна амбулаторія ВУЛИК – Львів;

Більше знань, більше знайомств, більше розуміння бізнес- процесів, які я не вивчала раніше;

Натхнення іншими українськими бізнесами, які в українських реаліях всупереч всьому будують українське, якісне.

Дуже дякую Володимир Воробей за вимогливість, структурованість і відвертість. Післясмак дуже добрий, а наш спільний напрацьований документ просто безцінний. Дякую! Успіхів вам!”

 

Ініціатива BizConsult реалізовується Мережею центрів інформаційної підтримки бізнесу в рамках проєкту «Сприяння економічній участі вразливих груп населення, включно з внутрішньо переміщеними особами в Україні», який виконує німецьке федеральне агенство Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини.

Категорії: Новини

0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *