Re(star): тренери розпочали розробку навчальних програм для ветеранів - PPV Knowledge Networks

Re(star): тренери розпочали розробку навчальних програм для ветеранів

Опубліковано Kosheleva Svitlana на

27 та 28 червня продовжується програма Re(star). Минулого тижня 19 червня команда Агенції PPV розпочала навчальну програму для тренерів Re(star) з підприємницьких навиків для ветеранів та людей з інвалідністю у Львові. Учасниками стали 18 людей, які представляють, бізнес, громадський сектор, ветеранські організації. Програму проводять Володимер Воробей, директор Агенції PPV та Мирослава Даньків, експертка PPV.  

Тренінг є частиною проєкту UNIDO – United Nations Industrial Development Organization (Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку) “Надання екстреної допомоги для 3D-друкованого протезування та створення робочих місць в Україні”.

фото: Богдан Ємець

У перший день навчання учасники знайомились між собою, дізнавались більше про програму UNIDO, задавали компетентнісну рамку для тренера й описували цільові аудиторії для своїх майбутніх тренінгів.

Другого дня вони вивчали як дизайнувати навчальні програми: розбирали тематичні концепти, формати та техніки проведення. Також говорили про допрограмні та постпрограмі можливості. Під час усього навчання учасники розроблятимуть власні навчальні програми для ветеранів та ветеранок.

фото: Світлана Кошелєва 

Серед запрошених спікерів програми — Андрій Жолоб, ветеран російсько-української війни, який майже два роки очолював медичну роту 46-ї окремої аеромобільної бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ. До повномасштабного вторгнення він працював лікарем-травматологом, а тепер керівник Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій.

фото: Світлана Кошелєва 

Андрій розповів з якими проблемами стикаються ветерани під час повернення до мирного життя, з яких періодів складається їх адаптація та як можна організувати підтримку. За словами Андрія, ветерани війни — це сильні люди, які є важливими для відновлення України. Через все те, що вони пережили, вони мають неймовірну жагу до життя.

Загалом програма тренінгу ґрунтується на засадах співтворення матеріалів з учасниками, активних обговорень, роботи в групах, аналізі кейсів, гостьових спікерів.

 

“Дуже цікаві категорії мислення і комунікація між тренерами, між моїми колегами. Стосовно сьогоднішнього дня: я приємно вражена матеріалом який дав Володимир. Воно мені нагадує ніби я маленька дитина і я отримала коробочку з конструктором lego. Бо я розумію що кожен із цих пазликів, він є дуже цінний. Так, деякі компоненти та інструменти я вже знаю, деякі не знаю, я  щаслива від того, що я буду мати можливість отримати, ще й безкоштовно, досвід інших колег. Також, я приємно вражена нетворкінгом, я розумію, що є вже багато людей з якими я би хотіла запартнеритись у тій чи іншій сфері. Дуже класно, що люди займаються ветеранською тематикою, це дає натхнення”, — коментує одна з учасниць Тетяна Волкова, засновниця та голова організації ГО PHOENIX.UA

 

фото: Світлана Кошелєва

Після навчання учасники зможуть відвідати додатковий одноденний семінар з інклюзії та універсального дизайну.

Зверніть увагу, що учасники, не будуть вважатися персоналом Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (UNIDO), або будь-якого іншого агентства Організації Об’єднаних Націй. Тренінг для тренерів у проєкті проводить команда PPV. Ця можливість не надає учасникам статусу міжнародного державного службовця і не дає прав, привілеїв та імунітетів, якими користується персонал UNIDO)

 

Категорії: Новини

0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *