Стійкість бізнесу. Як зростати в умовах невизначеності? - PPV Knowledge Networks

Стійкість бізнесу. Як зростати в умовах невизначеності?

Опубліковано PPV на

Як можна бути готовим до умов невизначеності? Чи можна відновити діяльність бізнесу та залишатись стійким на ринку, коли рівень платоспроможності клієнтів падає, ринки “зникають”, а фінансові ресурси обмежені? На ці та інші питання будемо шукати відповіді на вебінарі. 

Постійні зміни зовнішнього середовища: пандемії у 2020-2021, війна у 2022, зобов’язують керівників компаній вже сьогодні переглянути систему управління своїми бізнесами та швидко приймати нові нетрадиційні управлінські рішення. 

Тож, 1 грудня запрошуємо підприємців на вебінар про стійкість бізнесу. Це онлайн-подія для власників та управлінців малими та середніми підприємствами. Вебінар триватиме 1 годину і розпочнеться о 17:00. 

Участь безкоштовна, за умови попередньої реєстрації. 

На вебінарі будемо говорити про:

  • виклики бізнесу в умовах невизначеності: ідентифікація та пріоритизація
  • вплив викликів на бізнес-модель компанії: ринки, продукти, унікальна ціннісна пропозиція
  • можливості зростання компанії в умовах невизначеності
  • стратегію стійкості, як план реагування та відновлення в умовах невизначеності

Подію проведе Мирослава Даньків, менеджерка проєктів розвитку бізнесів та консультантка у PPV Knowledge Networks, експертка SURE (стале та стійке підприємництво). Має 5-річний досвід управління проектами, побудови та визначення бізнес-моделі компаній, визначення унікальної ціннісної пропозиції існуючих та нових продуктів компанії, бізнес-планування, операційного та фінансового управління.

Подія відбудеться в межах програми SURE, завдяки спільному фінансуванню Європейського Союзу, уряду Німеччини та підтримці GIZ. Зареєструвавшись на цей захід, Ви надаєте згоду на обробку та зберігання своїх персональних даних, а також на участь у відео- чи фотозйомці під час заходу.

Реєстрація: https://cutt.ly/resilient_webinar

Маєте питання пишіть: ll@ppv.net.ua


PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.