RES-POL: оцінювання істотних питань підсекторів - PPV Knowledge Networks

RES-POL: оцінювання істотних питань підсекторів

Опубліковано Kosheleva Svitlana на

Команда проєкту RES-POL розпочала валідацію істотних питань сектору креативні агенції. Запрошуємо представників музичної індустрії, галузей книговидання та креативних хабів оцінити актуальність виявлених експертами проблем. 

Впродовж останніх місяців ключові експерти підсекторів RES-POL проводять глибинні інтерв’ю з різними представниками секторів культури, фокус-групи в середовищах,  відкриті обговорення, щоб разом зі спільнотою визначити істотні питання у кожної галузі. Наразі експерти вже провели 5 відкритих обговорень сектору креативні індустрії та розпочали оцінювання істотних питань у цих підсекторах.

Мета такого анкетування — залучити якнайширше коло фахівців кожної галузі до валідації, визначення суттєвості та ранжування окреслених проблем. Запрошуємо взяти участь у опитуванні.


Дослідження істотних питань музичного бізнесу

Підсектор музичного бізнесу досліджує Альона Дмуховська, ключова експертка з підсектору музичного бізнесу, співзасновниця незалежної організації Music Export Ukraine. 

Анкета


Дослідження істотних питань книжкової галузі

Підсектор книговидання і книгорозповсюдження досліджує Галина Шиян, ключова експертка з креативних індустрій Агенції PPV. Дослідження проводиться у партнерстві з Українським інститутом книги. 

Анкета

 

Дослідження істотних питань креативних хабів

Підсектор Креативні хаби та простори досліджують Анна Карнаух та Катерина Кравчук, співзасновниці формації Lanka.pro 

Анкета

У результаті дослідження експерти підготують аналітичні записки про стан та проблематику кожного підсектора. А до жовтня 2024 року напрацьовуватимуться політики спрямовані на вирішення визначених проблем із залученням державних інституцій та міжнародних донорів.

Також запрошуємо долучитись до відкритих обговореннях на сторінці проєкту у facebook.

Дослідження відбувається за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є відповідальністю Громадської спілки “Центр регіональний розвиток” і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

Новини проєкту RES-POL

Категорії: НовиниПолітики

0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *