У Києві відбудеться пресконференція про старт проєкту з підтримки української культури RES-POL - PPV Knowledge Networks

У Києві відбудеться пресконференція про старт проєкту з підтримки української культури RES-POL

Опубліковано PPV на

27 лютого о 15:00 у Медіацентрі Україна — Укрінформ відбудеться пресконференція з нагоди запуску ініціативи RES-POL — Rapid Expert Support for Culture and Media Policies in Ukraine (Швидка експертна підтримка політики у сфері культури та медіа в Україні), яка реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу і триватиме до березня 2025 року.

У фокусі RES-POL 4 сектори: культурна спадщина, мистецтво і культура, креативні індустрії, медіа. Експерти розроблятимуть політики національного рівня для цих галузей.  

У пресконференції візьмуть участь:

  • т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв;
  • секторна менеджерка з питань культури, прав людини, гендерної рівності та національних меншин при Делегації Європейського Союзу в Україні Тетяна Шульга;
  • директор Громадської спілки Центр регіональний розвиток, керівник групи експертів проєкту RES-POL Володимир Воробей.

Захід відбудеться за адресою: вул. Б. Хмельницького, 8/16, Київ


PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.