Реновації в Україні. 2 розмови про інноваційні простори у Львові та Франківську на Business Talks PPV - PPV Knowledge Networks

Реновації в Україні. 2 розмови про інноваційні простори у Львові та Франківську на Business Talks PPV

Опубліковано PPV на

Promprylad.Renovation та Jam Factory. Інноваційний центр на базі старого заводу та артцентр в просторі старої Фабрики Повидла. Чим живуть реноваційні простори, місця сили в часі війни?

Обговорили це в рубриці Business Talks PPV. Щотижня на фейсбук-сторінці можна включитись і подивитись 30-хв стріми наживо у форматі «розмови за кавою». У другому сезоні ми вирішили охопити ширший спектр економічних тем: говоримо не лише про бізнес, а також про місцевий економічний розвиток та становлення інституцій. Обговорюємо теми: інновацій, сталості, креативності.

Особливо цікаво як живуть зараз подібні простори. Ті, які розвивають економіку, культуру, де народжуються інновації. PPV Knowledge Networks надає послуги написання концепцій розвиткових просторів, таких, як наприклад Проприлад.Реновації. 

Промприлад: як війна прискорила перетворення старого заводу у Франківську?

Business Talks PPV з Аліною Токмиленко, директоркою з розвитку в Promprylad.Renovation. Лідеркою у сфері організаційного розвитку та управлінням бізнес проєктами в умовах невизначеності. 

  • Як війна вплинула на розвиток проекту і пришвидшила реновацію корпусів Промприлад.Реновація? 
  • Що таме Імпакт-інвестування (на сьогодні в проект залучили 14 млн гривень) і коли інвестори зможуть отримати девіденти? 
  • Які плани Промприладу до кінця 2022 року? 
  • Що це за проєкт Save Business Now? Як Пром сприяв та скільки прийняв підприємств у Франківську (50 релокаваних уже діють в області, 13 з них працювали або працюють на Промприладі)?

Розмова відбулась 19 жовтня 2022 року. 

Гостя: Аліна Токмиленко 

Модераторка: Оксана Ємець 

Сайт Promprylad.Renovation 

 

Культура під час війни: як працює Jam Factory Art Center сьогодні?

Цей епізод Business Talks PPV з Боженою Пеленською, Програмно-виконавчою директоркою артцентру Jam Factory. Культурною менеджеркою, яка спільно із командою працює над проєктом ревіталізації будівель Фабрики повидла у простори для мультифункціонального артцентру.

  • Чому культура особливо важлива та актуальна в часі війни?
  • На якому етапі реновація простору в артцентру Jam Factory сьогодні, коли команда планує відкрити простір?
  • З чого почати, якщо бажаєте тами подібний артцентр в своєму місті?
  • Чи вплинув відтік людей на роботу Jam Factory і як війна змусила переглянути підходи в перебудові будівель та простору?

Розмова відбулась 26 жовтня 2022 року. 

Гостя: Божена Пеленська 

Модераторка: Оксана Ємець   

Сайт Jam Factory 

Усі епізоди Business Talks PPV є на нашому youtube-каналі.


PPV

PPV Knowledge Networks – агенція економічного розвитку. Ми розвиваємо бізнеси та міжсекторні зв'язки. Наші практики: креативна економіка, зелена економіка, розвиток МСП, місцевий економічний розвиток, бізнес-консалтинг, грантовий менеджмент. Ми є проектними менеджерами, консультантами, аналітиками. Працюємо у Львові з 2008 року.