Презентація — Створення міського фонду культури: базова модель 1.0 - PPV Knowledge Networks

Презентація — Створення міського фонду культури: базова модель 1.0

Опубліковано PPV на

Запрошуємо на онлайн-представлення першої версії базової моделі міського фонду культури на прикладі Фонду культури Львова.

Це проміжні результати проєкту, завдяки якому у Львові може з’явитися нова інституція — Фонд культури Львова, а напрацьована модель стане прикладом для інших міст.

Долучайтеся до перегляду відеотрансляції у середу, 16 вересня, о 17.00 на фейсбук-сторінці Інституту стратегії культури.

Спікер(к)и:

  • Юля Хомчин, кураторка інституційної групи проєкту, директорка Інституту стратегії культури
  • Ліда Савченко Дуда, кураторка мериторичної групи проєкту, керівниця напрямку створення міського фонду культури ІСК
  • Володимир Воробей, керівник проєкту, виконавчий директор PPV Knowledge Networks
  • Марія Кравченко, менеджерка проєктів креативної економіки PPV Knowledge Networks.

Зустріч стане підсумком найбільшого етапу проєкту — першого кола засідань робочих груп та аналітичних напрацювань, що стосуються складових базової моделі Фонду культури Львова. Обговорення у групах тривали впродовж липня, а в серпні – на початку вересня експерти підготували тематичні огляди й рецензії. Після події виходимо на наступне, завершальне, коло засідань робочих груп та фіналізацію моделі міського фонду культури.


Проєкт «Можливості та механізми створення міських фондів культури» реалізовують Інститут стратегії культури й агенція економічного розвитку PPV Knowledge Networks за підтримки Українського культурного фонду та Львівської міської ради.

 


PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.