Запрошуємо долучитись до середовища експертів PPV Knowledge Networks - PPV Knowledge Networks

Запрошуємо долучитись до середовища експертів PPV Knowledge Networks

Опубліковано PPV на

Ми, агенція економічного розвитку PPV Knowledge Networks, працюємо над розвитком економіки України. Консультуємо малий та середній бізнес, готуємо аналітичні дослідження, втілюємо великі міжсекторні програми, які стимулюють інноваційну економіку чи розвивають креативні індустрії. Більше про наші послуги можна перечитати тут

Запрошуємо долучитись до середовища наших експертів, якщо у вас є відповідний досвід, кваліфікація та бажання працювати, щоб підтримувати економіку країни у ці непрості часи. 

Щоб зголоситись, потрібно заповнити форму

Зареєструватись

Реєстрація ні до чого не зобов’язує, але відкриває нові можливості для вас та нас. Після заповнення ми додамо ваші дані в базу експертів, яку часто використовуємо для пошуку та залучення професіоналів у важливі проєкти чи програми. Коли з’явиться нагода, яка буде релевантною до вашого досвіду та компетенцій, тоді ми з вами сконтактуємо. 

Як ми можемо вас залучити? Лише кілька прикладів
  • бути консультантом для бізнесів у вашій темі експертизи, 
  • втілювати спільно з нами окремі проєкти чи програми (від кількох місяців і до кількох років),
  • надавати послуги менеджменту проєктів у PPV Knowledge Networks,
  • долучитись до співорганізації різного формату та типу подій,
  • можливо ми з вами спільно придумаємо інші формати співпраці…

Наталя Заверуха, засновниця консалтингової агенції з опису та оптимізації бізнес-процесів Manageable, розповіла про свій досвід співпраці з нашою командою.

“З компанією PPV Knowledge Networks ми співпрацюємо вже не один рік.  І маємо великий досвід співпраці як в консалтингових проєктах, так і в створенні та впровадженні навчальних програм для бізнесу, наприклад. Загалом робота з PPV Knowledge Networks — це завжди про співпрацю, партнерство та співтворчість, яка дає можливість впливати на кінцевий результат.

 

Запрошуємо експертів до співпраці. Посилання на реєстрацію: https://cutt.ly/PPVKN_Expert_Pool

Ведемо також телеграм-канал для бізнесу, який рекомендуємо читати.

Якщо у вас є запитання, побажання, уточнення чи коментарі, то пишіть, будь ласка, на пошту oy@ppv.net.ua

 


PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.