16 учасників зі Львова, Києва та Полтави: перша Школа грантового менеджменту PPV - PPV Knowledge Networks

16 учасників зі Львова, Києва та Полтави: перша Школа грантового менеджменту PPV

Опубліковано PPV на

8-9 лютого відбувся фінальний (5-ий) модуль Школи грантового менеджменту PPV. 16 учасниць та учасників стали першими випускниками, серед них як грантові та проєктні менеджери, так і комунікаційники, природоохоронці та представниці креативних індустрій.

Щотижня учасники з’їжджались на офлайнове навчання до Львова. Окрім теоретичних занять, практикувались, виконуючи індивідуальні та групові завдання. На одному з модулів розібрали детально кейси вже виконаних грантових проєктів, обговорювали результати та вплив, бюджети, а також невраховані ризики, помилки та недопрацювання.

На одному з перших модулів (11-12 січня) з’ясовували типи грантів, дізнавались про різних грантодавців (найбільше говорили про європейські програми), розбирали як працює ця система загалом. Дискутували про компетентності грантового менеджера, команду, яка пише заявки, а також процес написання проєктів на складні грантові конкурси. Ділились власним досвідом та практиками.

Найбільше мені сподобались вивчати інструменти роботи: дерево проблем/цілей, логіко-структурна матриця. Переконана, вони можуть бути корисними не тільки грантовим, а й проєктним менеджерам. Я точно буду використовувати їх і в різних цілях”, розповідає Анастасія Лісова, громадська організація “Місто Хаб”.

 

 

Вели модулі експерти Агенції PPV: Володимир Воробей, директор Агенції PPV,  Люба Мочарська, грантова менеджерка та консультантка, Христина Луцик, фінансово-адміністративна менеджерка PPV (детальніше про досвід експертів зазначимо довідково внизу).

 

“Ми чесно розказали учасникам не лише про

 успіхи, але й помилки та перешкоди, і шляхи їх подолання.Тренери поділились своїм досвідом на основі реальних кейсів”, – підсумовує Люба Мочарська, грантова менеджерка, експертка агенції економічного розвитку PPV та викладачка Школи. 

Ми, командою Агенції економічного розвитку PPV, вже аналізуємо результати Школи грантового менеджменту, працюємо над вдосконаленням програми та плануємо наступні набори. Якщо вам цікаво дізнатись більше про другий набір, заповніть, будь ласка, форму, і ми вам напишемо, коли будемо анонсувати наступну Школу. 

Зареєструватись

Вболіваємо за успіхи перших випускників Школи грантового менеджменту PPV, сподіваємось попрацювати разом в майбутньому.

Довідково про експертів – викладачів Школи грантового менеджменту PPV
  • Володимир Воробей, директор та засновник агенції економічного розвитку PPV, досвід роботи з грантовими програмами та проектами 20+ років. Має досвід підготовки та реалізації понад 20 великих грантових проектів різних програм ЄС (Interreg, Horizon Europe, Erasmus, конкурсні програми Представництва Європейської Комісії в Україні, EU4Business, EU4Culture), проектів British Council, Українського культурного Фонду (УКФ) та роботи з програмами та проектами інших донорів (USAID, МОМ, GIZ, UNDP etc.).      
  • Люба Мочарська, експертка агенції економічного розвитку PPV з більш ніж 20-ти річним досвідом грантового менеджменту в європейських, американських, українських програмах різних рівнів.
  • Христина Луцик, фінансово-адміністративна менеджерка PPV з 5 річним досвідом реалізації проєктів міжнародної технічної допомоги різних рівнів. 

Портфоліо проєктів агенції економічного розвитку PPV за посиланням. Новини нашої Агенції читайте тут.

Фото: Богдан Ємець


PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.