Онлайн-воркшоп з пітчингу - PPV Knowledge Networks

Онлайн-воркшоп з пітчингу

Опубліковано PPV на

Lviv Design Partnership запрошує 28 та 29 квітня на онлайн-воркшоп з пітчингу, на якому учасники навчаться доносити свою ідею до аудиторії, дізнаються, як підготуватися до пітчингу, та яка інформація важлива для успішної бліц-презентації.

Тренінг вестиме Наталя Сеницяекспертка з сервісного дизайну та бізнес-консультантка. Наталя має успішний міжнародний досвід пітчингу проектів та отримання фінансування. Вже понад два роки вона проводить навчання з пітчингу для підприємців у креативних індустріях.

Тренінг розрахований на студентів-дизайнерів, випускників та дизайнерів-початківців.

Деталі воркшопу:

  • 28 та 29 квітня (по 10 учасників щодня) в онлайн форматі на платформі Zoom;
  • 10:00-18:00 (з перервами);
  • лінк на подію кожен учасник отримає окремо;
  • усього 20 учасників;


Участь в події безкоштовна, але обов’язкова попередня реєстрація*: https://bit.ly/2Xk1xGs

Перевага надається учасникам, які будуть брати участь у конкурсі Big Idea Challenge: https://creativespark-bigidea.uk/

Нагадуємо, що конкурс Big Idea Challenge відкритий для індивідуальних заявок, а також для команд до трьох осіб. Цілі проекту повинні стосуватись однієї із трьох категорій – цифрові технології, соціальний вплив або креативність. Приз — 2 000 фунтів, та менторський супровід реалізації проекту. Подати заявку на Big Idea Challenge з описом свого проекту можна до 19 травня включно: http://bit.ly/3cM6A7W

*Підтвердження про участь в воркшопі з пітчингу, та детальна інформація щодо програми та формату роботи, буде надіслано на вказану в реєстраційній формі пошту за декілька днів до початку воркшопу.

У разі виникнення додаткових питань, щодо участі в воркшопі з пітчингу, чи в конкурсі Big Idea Challenge — звертайтеся до Мирослави: 067 67 47 012, mm@ppv.net.ua

Слідкуйте за оновленнями на сторінці події.


Lviv Design Partnership — це платформа для взаємодії між дизайн-агенціями, бізнесом, освітою та владою для розвитку сектору дизайну у Львові. Проект відбувається в рамках програми Creative Spark Британської Ради. Lviv Design Partnership ініційовано Львівською національною академією мистецтв та агенцією економічного розвитку PPV Knowledge Networks.

Creative Spark — п’ятирічна ініціатива, спрямована на підтримку міжнародних університетських та інституційних партнерств для розвитку підприємницьких навичок та креативної економіки у семи країнах: Україні, Казахстані, Узбекистані, Киргизстані, Азербайджані, Вірменії, Грузії, за підтримки Великої Британії.

Категорії: Анонси

PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.