Please pause fees: звернення до глобальних технологічних компаній - PPV Knowledge Networks

Please pause fees: звернення до глобальних технологічних компаній

Опубліковано PPV на

Мережа Центрів Інформаційної Підтримки Бізнесу звертається до глобальних технологічних компаній з проханням призупинити нарахування абонентської плати за користування платними сервісами для українських клієнтів в часі російсько-української війни.

Текст звернення:

«Просимо технологічні компанії підтримати Україну та українців в часі війни. Будь ласка, призупиніть нарахування абонентської плати для ваших українських клієнтів допоки не закінчиться війна. 

Онлайн сервіси є важливими та цінними. Але зараз переважна більшість українських компаній ставить в пріоритет підтримку своїх працівників, забезпечення української армії та гуманітарну допомогу переселенцям, тому обігових коштів у бізнесів є обмаль. 

Багато українців потребують онлайн сервісів. Проте кошти та ресурси є обмеженими. Кожен долар чи євро має значення. 

Ваші сервіси є ключовими і дуже затребуваними в Україні. Особливо зараз.

Будь ласка, підтримайте ваших українських клієнтів в часі російсько-української війни. 

Якщо ви працюєте в технологічний компанії, будь ласка, поширите це повідомлення вашим колегам.

#PauseFeesForUkraine

#UkrainianTechCompaniesAppeal»

Англійською/ In English

«We ask tech companies to support Ukraine and Ukrainians at times of war. Please pause fees for your Ukrainian customers until this war is over. Your services are valuable and essential. Now most companies prioritise support for their employees, donations to the army and humanitarian assistance and are short on cash flow. Many Ukrainians need online services but might be running out of cash and credit anytime now. Every euro|dollar counts. 

Your services have become essential and very much needed. 

Please support your loyal customers during this #russianInvasion.  

If you work for a tech company please forward this message to your relevant colleagues. 

#PauseFeesForUkraine

#UkrainianTechCompaniesAppeal»

Просимо поширювати це прохання серед колег з-за кордону, особливо тих, які працюють в глобальних технологічних компаніях.

Категорії: Новини

PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.