Нова економіка Франківська: дослідження бізнесу - PPV Knowledge Networks

Нова економіка Франківська: дослідження бізнесу

Опубліковано PPV на

Розпочинаємо проводити діагностику малого і середнього бізнесу та екосистеми інновацій Івано-Франківська та області. Головна мета – виявити стан, актуальні потреби та виклики місцевого бізнесу, дослідників, інноваторів, стартапів, громадських об’єднань. 

Наступним кроком буде річний моніторинг змін.

Усі учасники діагностики отримають:

  • доступ до інформації про програми підтримки в Україні;
  • консультаційну підтримка (в рамках проєкту НЕФ);
  • рекомендації щодо задоволення запитів/потреб;
  • аналітичний звіт за результатами діагностики та річного моніторингу.

пройти діагностику

Мета дослідження: 

  • зробити зріз ситуації в Івано-Франківську та області на сьогодні;
  • виявити нагальні потреби бізнесу;
  • сформувати рекомендації щодо розробки програм підтримки бізнесу;
  • надати компаніям інформаційну, консалтингову підтримку в рамках проекту;
  • сформувати аналітичну записку про існуючий стан екосистеми інновацій на території Івано- Франківська та області.

Запрошуємо заповнити діагностичну анкету за посиланням https://bit.ly/NEFdiagnostic

Якщо у вас є потреба та бажання в більш детальному обговоренні, вкажіть це у відповідному пункті і ми запросимо вас на онлайн зустріч.

 

«Нова економіка Івано-Франківська (NEF)» це  проєкт, який передбачає процес трансформації міста у конкурентоспроможний інноваційний економічний центр. 

Головне завдання NEF — посилити локальні економічні процеси, щоб стимулювати інноваційну економіку та спонукати створення продуктів з високою доданою вартістю в Івано-Франківську. А також підтримувати нові кластери (мережі) місцевих бізнесів, інноваторів, дослідників, та посилювати їхню взаємодію, зокрема у сферах прикладної науки, предметного дизайну та сталого будівництва. 

Проєкт фінансується програмою «Мери за економічне зростання» Європейського Союзу. Щоб отримати чи надати підтримку — переходьте на сюди.

Новини проєкту читайте тут. 

 

 


PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.