Консультації для бізнесу: програма консалтингової підтримки НЕФ - PPV Knowledge Networks

Консультації для бізнесу: програма консалтингової підтримки НЕФ

Опубліковано Kosheleva Svitlana на

Запрошуємо місцевих та релоконавих підприємців Івано-Франківщини на безкоштовні консультації для бізнесу. Програма проєкту НЕФ передбачає 3 різновиди консультацій: Швидка бізнес-допомога, двогодинний поглиблений консалтинг та консультаційний супровід бізнесу. 

 

Консультації для бізнесу – це важлива частина проєкту Нова економіка Івано-Франківська (НЕФ). Мета консалтингової підтримки – підсилення бізнесу у різних темах: допомога з формулюванням логіки грантових проєктів для отримання грантового фінансування, допомога із виходом на ринок нових продуктів чи покращення наявних бізнес-моделей, вихід на більші обсяги продажів чи нові ринки тощо.

В консультаційній програмі залучені понад 30 експертів з різних тем: маркетинг, продажі, комунікації та PR, автоматизація бізнес-процесів, бізнес-стратегії, фінанси, бухгалтерський облік, захист інтелектуальної власності, вихід на експорт, LEAN-консалтинг тощо.

Уся консалтингова підтримка в рамках НЕФ є безкоштовною та доступна для місцевих та релокованих підприємців.

Швидка бізнес-допомога

Короткі індивідуальні консультації від провідних експертів у різних сферах: розробка бізнес-моделі, маркетинг, продажі, вихід на зовнішні ринки, консалтинг із захисту інтелектуальної власності, фінанси, бізнес-процеси тощо. Це можливість отримати відповіді на поточні операційні питання щодо ведення бізнесу, обговорити свої кейси та згенерувати нові ідеї для розвитку підприємства.

Швидка бізнес-допомога це подія, яка відбувається раз у 1-2 місяці. Є можливість записатись до трьох експертів під час однієї події. 

Попередня реєстрація на Швидку бізнес-допомогу:

Реєстрація

 

Двогодинний поглиблений консалтинг

Для поглибленого розбору питання підійде формат двогодинного консалтингу.  Ми підберемо вам експерта відповідно до запиту, скоординуємо час та формат консультації.

Реєстрація на поглиблений консалтинг:

Реєстрація

 

Консультаційний супровід бізнесу

У рамках проєкту НЕФ керівники та топ-менеджери компаній можуть скористатись тривалим консалтинговим супроводом. Зокрема, якщо у вас є потреба розробити та / або переглянути стратегію розвитку компанії, план виходу на нові ринки, планування оптимізації бізнес-процесів, розробки нового продукту, визначення бізнес-моделі компанії тощо, компанії можуть залишити запит у формі реєстрації.

Перевага надається компаніям, які працюють у напрямку розробки та / або впровадження інноваційних рішень та/або процесів. 

На цей тип консультацій діє попередній відбір, залишайте заявку в разі зацікавленості:

Реєстрація

 

Ініціатива фінансується в межах програми «Мери за економічне зростання» Європейського Союзу і є частиною проєкту “Нова економіка Івано-Франківська – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську” (NEF). Втілюється консорціум партнерів: Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради, інноваційний центр Promprylad.Renovation, урбаністична лабораторія METALAB, агенція економічного розвитку PPV Knowledge Networks та платформа Тепле Місто.


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *