Дослідження музичного ринку України - PPV Knowledge Networks

Дослідження музичного ринку України

Опубліковано PPV на

Музична агенція Soundbuzz презентувала результати дослідження неакадемічного музичного ринку України та його зовнішньоекономічних перспектив.

Це перше комплексне дослідження такого типу в Україні. Тут детально розглянуті різні сфери музичного ринку, зібрані основні цифри та дані які раніше ніде не публікувалися: https://soundbuzz.com.ua/uk/musicmarketua-ua

Для цього дослідження була використана методологія розроблена експертами PPV Knowledge Networks в межах проєкту Стан розвитку дизайну в Україні. Ця методологія відповідає сучасним стандартам теоретичних та прикладних досліджень, максимально охоплює доступні джерела інформації та методи її отримання з урахуванням тривалості моніторингу, включає польові та кабінетні дослідження.

Проєкти реалізовані за підтримки Українського культурного фонду.


Українського культурного фонду  державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Підтримка проектів Українським культурним фондом здійснюється на конкурсних засадах.

Категорії: Креативна економіка

PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.