Тренінг «Маркетингова стратегія для бізнесу» - PPV Knowledge Networks

Тренінг «Маркетингова стратегія для бізнесу»

Опубліковано PPV на

Запрошуємо на інтенсивну тренінгову програму «Маркетингова стратегія для бізнесу», яка відбудеться 2-4 липня у Львові. Разом з Романом Гавришем та Віктором Дубровіним (Aimbulace) ви розробите маркетингову стратегію для свого продукту, компанії чи бренду.

ПІД ЧАС ТРЕНІНГУ ВИ:

  • зрозумієте, як працює сучасний маркетинг, та його інструменти;
  • визначите основні фактори успішності маркетингової стратегії;
  • навчитеся аналізувати та сегментувати цільову аудиторію;
  • дослідите механізми взаємодії з аудиторією;
  • детально розберетесь у можливостях digital комунікацій;
  • розробите маркетингову стратегію для бізнесу, яку зможете впровадити в компанії.

ТРЕНЕРИ

Роман Гавриш — засновник та керуючий партнер маркетингової агенції Aimbulance. Понад десять років Роман допомагає розвивати бізнеси та маркетингові компетенції їх власників, є лектором і ведучим навчальних програм в Києво-Могилянській бізнес-школі.

Віктор Дубровін — керуючий партнер Aimbulance. 16 років в маркетингу та комунікаціях. Вісім років керуючий партнер маркетингової агенції Aimbulance з офісами в США, Бельгії та Нідерландах. Займається стратегією та розвитком агенції, а також роботою над ключовими маркетинговими та консалтинговими проектами. Активний лектор в KMBS та Projector.

ДЛЯ КОГО
Для власників, директорів бізнесу, та/або менеджерів з маркетингу малих та середніх бізнесів.

ДЕТАЛІ
Дата: 2, 3, 4 травня;
Час: 10:00 – 17:00
Локація: Шота Руставелі, 12, Business Hub, Львів.

ВАРТІСТЬ

Рання реєстрація до 1 червня — 3 000 грн.
(5 000 грн — при реєстрації двох співробітників компанії).

Стандартна вартість — 3 500 грн.
(6 000 грн — для двох співробітників компанії).

У вартість включено три навчальні дні, обіди, перерви на каву, роздаткові матеріали.

Детальніше про тренінг та умови участі за тел. 067 67 47 012 або поштою: lviv@bisc.org.ua — Мирослава Мужеляк, менеджерка ЦІПБ м. Львів.

 


РЕЄСТРАЦІЯ


Програма реалізується Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові, заснованим на базі агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks за підтримки ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні в рамках ініціативи #EU4Business Європейського Союзу.

Категорії: Анонси

PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.