Опитування: дослідження ринку дизайну у Львові - PPV Knowledge Networks

Опитування: дослідження ринку дизайну у Львові

Опубліковано PPV на

Запрошуємо дизайнерів і дизайн-агенції взяти участь у дослідженні ринку дизайну у Львові.


Мета дослідження 2021 року — виявити ключових гравців, тенденції й можливості конкурентного розвитку, а також зміни на ринку дизайну у Львові.

Заповнення двох анкет займе у вас лише 15 хвилин. Усі відповіді — анонімні, а результати опитування будуть подані в узагальненому вигляді та використані для аналізу тенденцій розвитку ринку дизайну у Львові впродовж останніх двох років. Результати опитування також будуть опубліковані у відкритому доступі.

В 2019 році ми вже робили таке дослідження, з результатами можна ознайомитися за посиланням: http://bit.ly/Lviv_Design_Market_Study

Дослідження проводиться у рамках проєкту Lviv Design Partnership, який фінансується Британською Радою в межах програми Creative Spark.

Будь ласка, заповніть анкети подані нижче та будемо вдячні, якщо ви поділетеся ними зі своїми колегами-дизайнерами.


 

Дослідження ринку дизайну у Львові

ОПИТУВАННЯ

 


 

Компетентності дизайнерів у Львові

ОПИТУВАННЯ

 


Дослідження проводиться Агенцією економічного розвитку PPV Knowledge Networks у рамках проєкту Lviv Design Partnership, який фінансується Британською Радою в межах програми Creative Spark.


PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.