Зустріч робочої групи Lviv Design Partnership - PPV Knowledge Networks

Зустріч робочої групи Lviv Design Partnership

Опубліковано PPV на

Відбулася, перша в 2020 році, робоча група Lviv Design Partnership, яку організували PPV Knowledge Networks. Представники львівської дизайн-спільноти, зокрема, розглядали можливість створення організації, яка б стимулювала соціальні зміни за допомогою якісного дизайну та допомагала формувати явище українського дизайну.

Один з потенційних напрямів діяльності цієї організації – зміни у дизайні середовища, для того щоб робити Львів зручнішим для мешканців та гостей. Саме тому на наступній зустріч ініціативна група пропрацює можливі формати співпраці з представниками міської ради Львова.

Учасники робочої групи:

Віталій Кирилів (Hochu rayu. design bureau)
Уляна Щурко (Кафедра менеджменту мистецтва ЛНАМ)
Юрій Самець (Кластер індустрії моди)
Володимир Воробей (PPV Knowledge Networks)
Павло Гудімов (Ya Gallery Lviv)
Мар’ян та Оксана Шумелда (O.M.Shumelda)
Кучеренко Олесь (Bambuk Design Studio)
Олександр Костинський (onova.co)
Павло Доро (@Sine Engineering Design Bureau)
Мирослав Трофимук (PupZemli)

Якщо ви бажаєте приєднатися до ініціативи, звертайтеся до Марти Кобринович, координаторки ініціативної групи — mko@ppv.net.ua


Lviv Design Partnership — це платформа для взаємодії між дизайн-агенціями, бізнесом, освітою та владою для розвитку сектору дизайну у Львові. Проект відбувається в рамках програми Creative Spark Британської Ради. Lviv Design Partnership ініційовано Львівською національною академією мистецтв та агенцією економічного розвитку PPV Knowledge Networks.

Creative Spark — п’ятирічна ініціатива, спрямована на підтримку міжнародних університетських та інституційних партнерств для розвитку підприємницьких навичок та креативної економіки у семи країнах: Україні, Казахстані, Узбекистані, Киргизстані, Азербайджані, Вірменії, Грузії, за підтримки Великої Британії.

Категорії: Новини

PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.