Кам’янець-Подільський: експерти PPV моделюють агенцію місцевого економічного розвитку - PPV Knowledge Networks

Кам’янець-Подільський: експерти PPV моделюють агенцію місцевого економічного розвитку

Опубліковано PPV на

Стартували проєкт в Кам’янці-Подільському. Тут громада створює Агенцію місцевого економічного розвитку Кам’янець-подільська (АМЕР).

У власність нової Агенції передадуть відреставроване приміщення в центрі Старого міста –  “Друкарню змін”. Це 2 поверхи загальною площею 1800 кв. м., де планують облаштувати Центр підтримки підприємництва, конференц-зал, тренінгові приміщення, офісні кімнати, переговорні кімнати, мейкер-спейс, коворкінг, лекційний зал, кав’ярню-бібліотеку, офіси підприємців творчої галузі, артпростір, галерею v art, туристичний інформаційно-ресурсний центр, магазини – сувенірний та місцевих виробників. Приміщення будуть реставрувати за грантової підтримки, а також куплять обладнання та організовують навчання персоналу.

Команда PPV спільно з залученими експертами розроблять для громади

  • бізнес-модель агенції економічного розвитку Кам’янець-Подільська,
  • дорожню карту запуску агенції,
  • стратегічні документи для галузевих напрямків.

Уже відбувся перший виїзд до Кам’янця-Подільська. Команда PPV та залучені експерти зустрілись з владою міста, представниками декількох департаментів, ремісниками, художниками, підприємцями, активними мешканцями.

“Ми обговорили з представниками громади проєкт, виявили багато можливостей, зафіксували загрози та виклики. Тепер будемо з цим працювати”, розповідає Оля Мельник, експертка PPV, консультантка зі сталості бізнесів.

Серед експертів PPV над проєктом працюють Володимир Воробей, Мирослава Даньків, Оля Мельник.

Ми також залучили експертів:

  • Лариса Немеш експертка з бізнес-інфраструктури (зі створення та функціонування коворкінгів), співзасновниця та керуючий партнер мережі коворкінгів #ПеремогаSpace.
  • Ігор Чава – експерт з туризму. Директор КП «Туристично-інформаційний центр м. Дрогобича». Начальник Управління культури та розвитку туризму Дрогобича. Начальник відділу координації розвитку туристичної інфраструктури в регіонах Державного агентства розвитку туризму в Україні
  • Аліна Токмиленко директорка з розвитку інноваційного центру Промприлад.Реновація
  • Олена Субач українська культурна менеджерка, художниця, кураторка.
Про результати обов’язково повідомимо стежте за оновленнями на наших сайтах та в соцмережах.

PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.