Долучайтеся до напрацювання моделі міського фонду культури! - PPV Knowledge Networks

Долучайтеся до напрацювання моделі міського фонду культури!

Опубліковано PPV на

Експерти й залучені фахівці, дієвці культури спільно працюватимуть над моделлю муніципального фонду культури на прикладі Фонду культури Львова. 4 тематичні робочі групи зосередяться на таких питаннях:
  • Мериторична частина: які формати та напрями конкурсних програм варто мати на місцевому рівні, як вони доповнюють державні та міжнародні програми розвитку культури. Кураторка: Ліда Савченко-Дуда, керівниця напряму створення міського Фонду культури Інституту стратегії культури.
  • Інституційна частина: якою має бути структура врядування фонду, як забезпечується незалежність, підзвітність, прозорість діяльності. Кураторка: Юля Хомчин, директорка Інституту стратегії культури.
  • Організаційно-правова частина: якими мають бути юридична форма, структура та персонал. Кураторки: Світлана Ільницька, Анна Лиско.
  • Фінансова частина: якими є джерела забезпечення, яке управління фінансами та бюджет. Куратор: Михайло Мороз, учасник робочої групи з розробки Стратегії розвитку культури Львова до 2025 року, екс-очільник управління культури ЛМР, викладач кафедри культурології УКУ, проєктний менеджер

Якщо у Вас є відповідний професійний досвід та ідеї щодо діяльності міського фонду культури, Ви маєте стосунок до львівського контексту й готові у липні-серпні долучитися до засідань обраної робочої групи, заповнюйте форму за цим посиланням: https://bit.ly/37HfaCH

Чекаємо на відповіді до 29 червня включно. Учасників/-ць визначатиме команда й куртатор(к)и проєкту. З питаннями можете звертатись на скриньку ІСК: csi.lviv.info@gmail.com.


Проєкт «Можливості та механізми створення міських фондів культури» реалізовує Інститут стратегії культури та PPV Knowledge Networks за підтримки Українського культурного фонд у і Львівської міської ради.

 


PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.