9 корисних інструментів та онлайн-ресурсів - PPV Knowledge Networks

9 корисних інструментів та онлайн-ресурсів

Опубліковано PPV на

1. 50+ аналітичних матеріалів

База аналітичних матеріалів створених в агенції з 2008 року, налічує понад 50 публікацій з тем креативної та зеленої економіки, розвитку МСП, бізнес-моделювання, розвитку людського капіталу тощо. Усі матеріали доступні на сайті: 

http://ppv.net.ua/analytical-studies/works

2. Просвітницький проект ПроРозвиток

На порталі представлено 30 інструментів економічного розвитку територій, які допоможуть людям, що шукають рішення для розвитку міст та регіонів, зорієнтуватися які інструменти можна використовувати для розв’язання типових економічних проблем.

http://prorozvytok.com/about/

3. Портал Соціально відповідальний бізнес

Найбільша база нефінансових звітів та новин із теми соціальної відповідальності бізнесу. Цей проект ми розпочали у 2011 році, створивши Спільноту СВБ, метою якої є сприяти вирішенню екологічних, соціальних та економічних проблем в Україні, шляхом підвищення рівня соціальної відповідальності бізнесу. На порталі публікуємо актуальні новини СВБ, та публікуємо нефінансові звіти українських компаній — зараз їх понад сто, від 2007 року і до сьогодні.

http://svb.ua/

4. Creatives — мапа креативних підприємців

У 2018 році розпочали працювати над мапою креативних індустрій в Україні, де підприємці зі сфери культурних та креативних індустрій можуть розмістити інформацію про себе та свій бізнес на мапі. Портал зараз перебуває в режимі бета-тестування, тому будемо вдячні за фідбек.

https://creatives.in.ua/

5. Блог на Medium

Пишемо експертні блоги в наш медіум, рідко, але цікаво 

https://medium.com/ppv-knowledge-networks

6. Підтримка бізнесу Львів

Портал для тих, хто шукає можливості для розвитку бізнесу у Львові та регіоні. На порталі представлені фінансові (кредити, гранти, ваучери) та нефінансові (консультації, платформи, навчання) інструменти для бізнесу. Актуальні новини для підприємців публікуємо на сторінці Підтримка бізнесу Львів

https://business-support.lviv.ua/

7. Центри інформаційної підтримки бізнесу

15 Центрів інформаційної підтримки бізнесу діють в усіх регіонах України. У Львові Центр заснований на базі PPV Knowledge Networks. Центри проводять велику кількість секторальних бізнес-заходів та бізнес-семінарів різноманітного формату по всій Україні, зокрема й онлайн. З інформацією про всі майбутні бізнес-заходи та бізнес-тренінги можна ознайомитися на порталі

https://www.bisc.org.ua/centers/lviv

8. База онлайн-трансляцій заходів

Тут доступні онлайн-трансляції заходів, організованих Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові, а саме — міжнародна конференція Creative Economy Days, серія подій Creative Industries Talks, форум Інвестиційна привабливість МСП, міжнародна конференція Green Economy Days та інші 

https://www.facebook.com/pg/ppvknowledgenetworks/videos

9. Сайт агенції PPV Knowledge Networks

Публікуємо на сайті кейси практик агенції (у нас їх шість: Креативна економіка, Зелена економіка, Розвиток МСП, Місцевий економічний розвиток, Бізнес-консалтинг, Грантовий менеджмент) послуги, аналітику та інші актуальні матеріали:

https://info.ppv.net.ua/
Категорії: Новини

PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.