Гранти: консультації для підприємців та науковців Івано-Франківської області - PPV Knowledge Networks

Гранти: консультації для підприємців та науковців Івано-Франківської області

Опубліковано PPV на

Програма супроводу грантів – це частина проєкту Нова економіка Івано-Франківська. Підприємці, науковці, організації підтримки бізнесу можуть отримати безкоштовні консультації щодо програм грантової підтримки.

Нам важливо сприяти доступу бізнесу, науковців на інноваторів до фінансування, щоб підсилити економічні процеси та спонукати створення продуктів з високою доданою вартістю в Івано-Франківську.

Консультує та супроводжує процес подачі заявок на грантові програми Люба Мочарська, експертка агенції економічного розвитку PPV з більш ніж 20-ти річним досвідом грантового менеджменту в програмах різних рівнів.

Експертка допоможе: 
 • вибрати грантову програму (для бізнесу, науковців);
 • проконсультує щодо написання заявок, з урахуванням особливостей програми;
 • допоможе в розумінні управління грантовим проєктом (заходи, персонал, менеджмент);
 • порадить щодо бюджетування, звітування гранту, 
 • проаналізує та надасть рекомендації щодо написаної заявки та бюджету, 
 • відповість на інші питання щодо участі вашого бізнесу в грантових програмах.
Зголошуйтесь на консультацію 

реєстрація

 

З початку проєкту команда НЕФу надала поглиблений консалтинг для щонайменше 5 компаній з загальним бюджетом на суму 11 000 000 грн. Три заявки з яких перемогли в конкурсах. Завдяки цьому вдалось залучили коштів на суму понад 7 000 000 грн.

Пріоритетно ми розглядаємо проєкти в темах: 
 • предметний дизайн: розробка дизайну продуктів, покращення існуючого дизайну проєктів/продуктів/рішень, створення та запуск нових ідей/продуктів; конструювання; інженерно-конструкторські чи інші технічні розробки, які потребують рішень в сфері предметного дизайну; розробка макетів, креслень, прототипів, моделювання;
 • стале будівництво: енергоефективні рішення, використання в будівництві  екологічних рішень, альтернативних матеріалів; розвиток напрямку сталого будівництва (наприклад, запуск пілотних проєктів зі сталого будівництва), проєкти пов’язані з застосуванням практик кругової економіки та повторного використання матеріалів.
 • прикладні дослідження: науково-дослідницькі розробки та дослідження в різних сферах;
 • впровадження інноваційних рішень.

Не розглядаємо заявки, які пов’язані суто з громадською діяльністю.

Формати консультацій 
 • коротка (до 1 год.) консультація щодо діагностики запиту, визначення доцільності подання на обраний заявником грантовий конкурс, відповідності обраного конкурсу, пошуку партнерів (за необхідності) та окреслення необхідних подальших кроків;
 • вичитка заявки на обрані заявниками конкурси, допомога у побудові логіки втручання. Консультація відбувається у співпраці із експертом/експерткою з відповідної галузі (передбачає до 3 зустрічей по 1 годині);
 • допомога у формуванні логіко-структурної схеми проєкту, бюджету проєкту (передбачає до 5 зустрічей по 1 годині)
Важливо!
Послугою можуть скористатися усі зацікавлені сторони, які здійснюють свою діяльність на території Івано-Франківська та області, без обмежень на кількість консультацій та без огляду на участь в інших активностях проєкту НЕФ (пріоритет надаємо запитам від бізнесів; особливо тим, які планують реалізовувати ідеї з науковими організаціями). 

Це можливість існує завдяки проєкту “Нова економіка Івано-Франківська (NEF) – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську” що фінансується в межах програми “Мери за економічне зростання” Європейського Союзу.

Втілюють проєкт спільно: Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради, інноваційний центр Promprylad.Renovation, урбаністична лабораторія METALAB, агенція економічного розвитку PPV та платформа Тепле Місто.


PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.