П'ять безкоштовних видань: заповнюйте заявку та забирайте в офісі - PPV Knowledge Networks

П’ять безкоштовних видань: заповнюйте заявку та забирайте в офісі

Опубліковано PPV на

Гарна можливість отримати друковані примірники видань від PPV Knowledge Networks, для тих хто любить паперові книги більше ніж цифрові.

Нещодавно провели ревізію в офісі, та виявили залишки надрукованих видань різних років, якими готові поділитися з усіма, кому це може бути цікаво.

Перелік доступних видань:

 1. Дослідження предметного ринку дизайну в Україні (2019)
 2. Економічний розвиток територій: Агенції місцевого економічного розвитку (2013)
 3. Відповідальне управління ланцюгами постачань (2011)
 4. Нефінансова звітність: інструмент соціально відповідального бізнесу (2010)
 5. Набір інформаційних матеріалів для підприємців від EU4Business та ЄБРР (2019)

Щоб отримати друковані примірники:

 1. заповніть заявку, обравши видання які вас цікавлять: https://bit.ly/5-free_books;
 2. дочекайтеся підтвердження наявності видань, та їхньої готовності самовивозу;
 3. приходьте в наш львівський офіс, та забирайте друковані примірники.

Увага! Книги доступні лише у Львові, при умові самовивозу з офісу (вул. Шота Руставелі 12, 10:00 – 19:00). В інші міста, через брак ресурсів та часу, не надсилаємо.

Оскільки усіх видань є різна кількість, вони будуть віддаватися за чергою поданих заявок до закінчення запасів.

Детальна інформація про видання:
Дослідження ринку предметного дизайну в Україні

Звіт про стан розвитку предметного дизайну в Україні складається з двох частин: 1) думки дизайнерів про проблеми та перспективи розвитку відповідного ринку; 2) думки виробників, які використовують предметний дизайн, стосовно розвитку ринку предметного дизайну.

Результати цього дослідження будуть корисними учасникам ринку, учасникам екосистеми дизайну, бізнесу у сфері дизайну, органам місцевої та центральної влади, усім, хто зацікавлений станом і розвитком предметного дизайну в Україні.

 • Рік видання: 2019
 • Кількість сторінок: 32
 • Розміри: 21×29 см

Завантажити електронну версію:

Product_Design_Market_Study_PPV_2019_UA.pdf

Product_Design_Market_Study_PPV_2019_EN.pdf

 


Економічний розвиток територій:
Агенції місцевого економічного розвитку

Публікація роз’яснює поняття агенції місцевого економічного розвитку (АМЕР). В матеріалі можна знайти інформацію про моделі функціонування таких агенцій в Україні, перелік можливих проектів та видів діяльності агенцій, порядок створення АМЕР, методику оцінки впливу АМЕР. Публікація також містить рекомендації щодо роботи органів місцевого самоврядування та великих компаній з АМЕР для розвитку територій присутності.

 • Рік видання: 2013
 • Кількість сторінок: 180
 • Розміри: 20×20 см

Завантажити електронну версію:

Local_Economic_Development_Agencies__EN_.pdf

Local_Economic_Development_Agencies__UA_.pdf


Відповідальне управління ланцюгами постачань

На замовлення Глобального Договору ООН підготовлено публікацію, яка має на меті познайомити українські ділові кола, академічну спільноту та інших читачів з концепцією відповідального управління ланцюгами постачання (ВУЛП, responsible supply chain management). Брошура містить дві частини: в першій з них розповідається про історію походження питання та понятійний апарат; друга частина зосереджує увагу читача на основних етапах впровадження практики ВУЛП.

 • Рік видання: 2011
 • Кількість сторінок: 50
 • Розміри: 20×20 см

Завантажити електронну версію: Responsible_Supply_Chain__UA_.pdf


Нефінансова звітність:
інструмент соціально відповідального бізнесу

Публікація, підготовлена для Глобального Договору ООН в Україні, має на меті ознайомити українські ділові кола з інструментарієм розробки нефінансових звітів та стимулювати подальшу професіоналізацію нефінансової звітності в Україні. Брошура складається з двох частин: перша містить практичні рекомендації з підготовки нефінансового звіту та розбудови внутрішніх процесів нефінансового звітування; друга ж представляє аналітичний огляд стану нефінансового звітування та аналізує актуальні питання його розвитку в Україні.

 • Рік видання: 2010
 • Кількість сторінок: 80
 • Розміри: 20×20 см

Завантажити електронну версію: Non-Financial_Reporting__UA_.pdf


Набір інформаційних матеріалів для підприємців
від EU4Business та ЄБРР

Інформаційні матеріали, які будуть корисні для підприємців, що шукають можливості для розвитку бізнесу.

Інформаційні матеріали поширюються в межах роботи Центру інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові, що створений за підтримки ініціативи EU4Business та ЄБРР.

 • Рік видання: 2018 – 2019
 • Кількість сторінок: 16
 • Розміри: 21×15 см

Залиште заявку, на ті видання які вас цікавлять, і ми повідомимо коли вони будуть доступні для самовивозу з офісу PPV Knowledge Networks (м. Львів, вул. Шота Руставелі, 12)

ЗАЯВКА


Більше аналітичних видань, доступних в електронному форматі можна переглянути на основному сайті PPV Knowledge Networks: ppv.net.ua

 

 

Категорії: Новини

PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.