Запрогуємо на тренінг Фінанси для малого та середнього бізнесу - PPV Knowledge Networks

Запрогуємо на тренінг Фінанси для малого та середнього бізнесу

Опубліковано PPV на

Навчальна програма відбудеться 16–18 липня в онлайн-форматі, та орієнтована на власників, топ-менеджерів та фінансових менеджерів підприємств.

ПІД ЧАС ТРЕНІНГУ ВИ

  • опануєте практичні навички для започаткування та впровадження управління фінансами на рівні бізнес-процесу у своїй компанії;
  • сформуєте розуміння ролі та функцій фінансового менеджменту;
  • адаптуєте підходи до ціноутворення та започаткуєте процес прийняття фінансових рішень на основі аналізу відповідних показників;
  • визначите основні функції фінансового менеджменту в компанії;
  • опрацюєте структури витрат та беззбитковості;
  • визначите стратегії ціноутворення.

ТРЕНЕРИ

Юрій Заярний
Бізнес-консультант з фінансів для МСБ, фінансовий директор, викладач на магістерській програмі MSc in Technology Management у Львівській Бізнес Школі (LvBS). Має 20-річний практичний досвід з фінансів в успішних глобальних компаніях (Procter & Gamble, TUI Travel, Bel Group). Розробляє та проводить авторські та корпоративні тренінги за спеціалізацією «Фінанси для не фінансистів».

Андрій Дробот
Бізнес-консультант з фінансів, стратегії та реструктуризації компаній для підприємств в Україні та США. Андрій викладає предмети «Фінанси», «Фінансовий облік», «Управлінський облік» більше восьми років на рівнях MBA, BBA англійською мовою. До початку викладацької кар’єри працював за профілем в компаніях Roland Berger Strategy Consultants, Golden Gate Business, Brain Source. З 2012 року Андрій веде приватні консалтингові проекти зі стратегії розвитку, реструктуризації компаній в Україні та США, а також консультує стартапи зі стратегії та залученню фінансування. Має величезний досвід роботи з венчурними фондами та стартапами.

ДЛЯ КОГО

Для власників та топ-менеджерів бізнесів, фінансових менеджерів малих+ (від 30 працівників) та середніх підприємств.

ДЕТАЛІ

Дата: 16, 17, 18 липня
Час: 09:00 — 14:00
Онлайн-платформа: Zoom

РЕЄСТРАЦІЯ: https://bit.ly/tr-finance-for-sme

Участь у тренінгу «Фінанси для малого та середнього бізнесу» безкоштовна завдяки фінансуванню в рамках ініціативи EU4Business ЄС та підтримці Європейського банку реконструкції та розвитку. Кількість учасників обмежена — 15. Буде проводитися відбір, серед тих, хто подасть заявку на участь, та буде відповідати цільовій аудиторії тренінгу

Детальніше про тренінг та умови участі за тел. 067 67 47 012 або поштою: lviv@bisc.org.ua — Мирослава Мужеляк, менеджерка ЦІПБ м. Львів.


Програма реалізується Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові, заснованим на базі агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks за підтримки ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні в рамках ініціативи #EU4Business Європейського Союзу.

Категорії: Анонси

PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.