«Фінанси креативу» — реєстрацію відкрито - PPV Knowledge Networks

«Фінанси креативу» — реєстрацію відкрито

Опубліковано PPV на

Відкрито реєстрацію на навчальну програму «Фінанси креативу»


Програма покликана підвищити компетентності фінансового управління бізнесом / організацією, що працює в сфері креативних індустрій.

У 2020 році році PPV Knowledge Networks була партнером проєкту-дослідження «Фінансування креативних індустрій», яке виявило суттєвий брак компетентностей фінансового управління серед представників КІ. Ця навчальна програма є логічним продовженням проєкту та прагне покращити ситуацію із браком знань.

Особливості програми: 

1. БАЗУЄТЬСЯ НА ЦІЛІСНОМУ ПІДХОДІ до управління фінансами в організації (фінанси як функція), а не проєктному підході;

2. СУТО ФІНАНСИ: глибинно перепрацьовує необхідні навички фінансового управління;

3. АДАПТИВНА: враховує інтереси і молодих підприємців, і більш досвідчених;

4. Є БЕЗКОШТОВНОЮ завдяки підтримці Українського культурного фонду;

5. ВРАХОВУЄ СПЕЦИФІКУ креативних індустрій;

6. ПЕРЕДБАЧАЄ ЗАЛУЧЕННЯ КІЛЬКОХ ЛЮДЕЙ (не менше двох) з бізнесу / організації для кращої інтеграції набутих знань та навичок у бізнес;

7. ПЕРЕДБАЧАЄ ЗАЛУЧЕННЯ УСІХ ПРЕДСТАВНИКІВ КРЕАТИВНИХ ІНДУСТРІЙ  — приватного, громадського та державного / комунального;

8. НАДАЄ МОЖЛИВІСТЬ пропрацювати нагальні питання фінансового управління індивідуально з бізнес-консультантами.

9. Два рівні програми на вибір:

  • «Базовий» (для тих, хто тільки починає розбиратися в фінансах) — старт 26 серпня
  • «Просунутий» (для тих, хто уже має знання та компетенції в управлінні фінансами) — старт 27 серпня

Тренери програми:

Альона Калібаба — співзасновниця національного акселератору для соціальних підприємців SELab, ex-CEO «Часопис», акредитована фасилітаторка Creative Enterprise Programme. Раніше Country Ambassador Seedstars World, керівниця програми для стартапів бізнес-акселератора Happy Farm (2012-2014, 5 програм, 42 стартапи).

Володимир Воробей — виконавчий директор агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks. Бізнес-консультант, акредитований фасилітатор Creative Enterprise Programme, інвестор у lislis toys та Business Hub, співзасновник YoKu, член наглядових рад Теплого Міста та Promprylad.Renovation.

Катерина Ушакова — професійна маркетологиня і управліниця з 14-річним досвідом роботи як з міжнародними, так і з локальними компаніями та брендами. Сертифікована executive коуч, фасилітаторка стратегічних і креативних сесій, акредитована фасилітаторка Creative Enterprise Programme, підприємниця на платформі Etsy.

Хто може подаватися:

  • представники бізнесу креативних індустрій зі сталою командою 3+ людини (як найманими працівниками, так і залученими через договори ЦПХ / ФОП)
  • члени організації громадянського суспільства, які працюють у сфері креативних індустрій і своєю роботою генерують грошові потоки
  • працівники установ культури, хто вже монетизує або планує монетизувати свою діяльність шляхом створення та надання додаткових продуктів та послуг

Відбір на програму відбувається на конкурсній основної. Кількість місць обмежена. Щоб подати заявку, заповніть анкету.

Реєструйтеся на програму та підвищуйте свої фінансові навички для успішного управління компанією.


Проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

Український культурний фонд (УКФ) — державна установа, створена у 2017 році як нова модель надання на конкурсних засадах державної підтримки та промоції ініціатив у сфері культури та креативних індустрій. Діяльність Фонду, відповідно до чинного законодавства, є невід’ємною частиною політики і визначених пріоритетів діяльності Міністерства культури та інформаційної політики України.


PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.