Опитування випускників Creative Enterprise Ukraine - PPV Knowledge Networks

Опитування випускників Creative Enterprise Ukraine

Опубліковано PPV на

Запрошуємо учасників програми Creative Enterprise долучитися до опитування, про потреби креативних підприємців у фінансуванні.

Програма Британської Ради Creative Enterprise Ukraine та спільнота її випускників є одним з основних майданчиків для розвитку бізнес-компетентностей підприємців у сфері креативних індустрій. Щоб зрозуміти проблеми, перспективи сфери креативних індустрій та сформувати відповідні рекомендації стратегічних підходів, експерти агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks стартують з опитуванням «Фінансування креативних індустрій» для випускників Creative Enterprise, яке допоможе сформувати висновки для вищезазначених питань.

Орієнтовний час проходження — до 15 хвилин.

Опитування цілком анонімне.Серед респондентів, які заповнять анкету, PPV Knowledge Networks розіграє книгу «Розробляємо ціннісні пропозиції. Як створити продукти та послуги, яких хочуть клієнти». Якщо ви хочете взяти участь у цьому розіграші, вам необхідно у кінці анкети залишити свої контактні дані (вони будуть доступні тільки для проєктного менеджера та аналітика проєкту).


ОПИТУВАННЯ«Фінансування креативних індустрій» — проєкт мета якого дослідити потребу креативних індустрій у фінансуванні та готовність надавачів фінансування (банків, фондів, інвесторів, клубів бізнес-янголів) цю потребу задовольнити, знайти потенційні точки дотику.


Практична цінність проєкту полягає у розробці типових документів роботи клубу бізнес-янголів та кредитування ОКІ, моделей фінансування та стратегічних рекомендацій, які допоможуть покращити залучення капіталу для операторів креативних індустрій. Проект реалізовується за підтримки Українського культурного фонду.


PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.