Опитування випускників Creative Enterprise Ukraine - PPV Knowledge Networks

Опитування випускників Creative Enterprise Ukraine

Опубліковано PPV на

Запрошуємо учасників програми Creative Enterprise долучитися до опитування, про потреби креативних підприємців у фінансуванні.

Програма Британської Ради Creative Enterprise Ukraine та спільнота її випускників є одним з основних майданчиків для розвитку бізнес-компетентностей підприємців у сфері креативних індустрій. Щоб зрозуміти проблеми, перспективи сфери креативних індустрій та сформувати відповідні рекомендації стратегічних підходів, експерти агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks стартують з опитуванням «Фінансування креативних індустрій» для випускників Creative Enterprise, яке допоможе сформувати висновки для вищезазначених питань.

Орієнтовний час проходження — до 15 хвилин.

Опитування цілком анонімне.Серед респондентів, які заповнять анкету, PPV Knowledge Networks розіграє книгу «Розробляємо ціннісні пропозиції. Як створити продукти та послуги, яких хочуть клієнти». Якщо ви хочете взяти участь у цьому розіграші, вам необхідно у кінці анкети залишити свої контактні дані (вони будуть доступні тільки для проєктного менеджера та аналітика проєкту).


ОПИТУВАННЯ«Фінансування креативних індустрій» — проєкт мета якого дослідити потребу креативних індустрій у фінансуванні та готовність надавачів фінансування (банків, фондів, інвесторів, клубів бізнес-янголів) цю потребу задовольнити, знайти потенційні точки дотику.


Практична цінність проєкту полягає у розробці типових документів роботи клубу бізнес-янголів та кредитування ОКІ, моделей фінансування та стратегічних рекомендацій, які допоможуть покращити залучення капіталу для операторів креативних індустрій. Проект реалізовується за підтримки Українського культурного фонду.


PPV

PPV Knowledge Networks – агенція економічного розвитку. Ми розвиваємо бізнеси та міжсекторні зв'язки. Наші практики: креативна економіка, зелена економіка, розвиток МСП, місцевий економічний розвиток, бізнес-консалтинг, грантовий менеджмент. Ми є проектними менеджерами, консультантами, аналітиками. Працюємо у Львові з 2008 року.