Школа фешн-підприємців - PPV Knowledge Networks

Школа фешн-підприємців

Опубліковано PPV на

«Вперед і вгору!» — саме таку ціль має ставити перед собою український підприємець. Адже бізнесу — великому чи маленькому — потрібен розвиток і постійний рух.

Школа фешн-підприємців покликана допомогти малим і середнім виробникам одягу, взуття та аксесуарів зробити ривок у розвитку їх справи. Якщо ви відчуваєте, що настав час зробити апгрейд вашого бізнесу, а також маєте ідею та прагнете перетворити її в успішний бізнес-проект — вам до нас!

Колосальний досвід роботи з локальними виробниками і розуміння їх потреб дозволили організаторам скласти модульну програму, яка дасть практичні знання, необхідні українським підприємцям.

Головний принцип програми – зосередженість на практичних аспектах розвитку бізнесу в Україні. Навчання проводять викладачі-практики з України та з-за кордону.

Навчальна програма Школи фешн-підприємців складається з 9-ти навчальних модулів і проходитиме у двох містах – Києві та Львові.

У навчальну групу потрапить лише 20 учасників.

Ознайомитися з програмою навчання та подати заявку на участь у програмі можна на сайті школи: http://fashionschool.me/

Кінцева дата прийому анкет – 15 жовтня.

Програма реалізується Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові, заснованим на базі агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи #EU4Business Європейського Союзу.


PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.