«Експертний діалог: Розвиток кластерів в Україні» - PPV Knowledge Networks

«Експертний діалог: Розвиток кластерів в Україні»

Опубліковано PPV на

«EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» анонсували серію тренінгів від європейських експертів для кластерів, бізнес-об’єднань, МПС та громад.

У лютому 2022 року розпочинається серію з шести відкритих щотижневих онлайн тренінгів «Експертний діалог: Розвиток кластерів в Україні».

Запрошуємо до участі представників:

  • економічних кластерів;
  • бізнес-об’єднань;
  • територіальних громад;
  • підприємств, які розглядають можливість доєднатися або утворити кластерне об’єднання.

На тренінгах міжнародні експерти з Німеччини, Румунії, Грузії, Іспанії, Австрії, Швейцарії, Данії допоможуть розібратися у питаннях:

  1. Які ж основні важелі, що підтримують успішний розвиток кластерів?
  2. Які з факторів успіху можна використовувати в українській інноваційній екосистемі?

Кожна подія буде зосереджена на одному важливому аспекті розвитку кластера та міститиме приклади найкращих практик кластерів з країн-членів Євросоюзу. Під час заходів також обговорюватиметься, наскільки такі кращі практики можуть бути перенесені в українську інноваційну систему та які базові умови необхідні для забезпечення достатнього впливу на конкурентоспроможність місцевої малої та середньої промисловості.

Тренінг #1

Міжнародне експертне обговорення: як кластер підвищує конкурентоспроможність бізнесу;

03 лютого 2022 року

10:00 – 13:00 (за київським часом)

Онлайн – на міжнародній експертній платформі Сooperation Platform

Повістка денна – https://bit.ly/33GpYnh

Участь безоплатна

Щоб зареєструватися на захід, необхідно заповнити excel-форму   https://bit.ly/3GZPdiz та надіслати до 30 січня 2022 року (включно) на імейл eu4business.ukraine@giz.de з темою «Реєстрація на тренінги для кластерів». У відповідь ви отримаєте підтвердження та гіперпосилання на платформу.

Увага: кількість місць обмежена, тож не гайте час і реєструйтеся першими!

Довідкова інформація:

Серія тренінгів організована Західним регіональним офісом німецької урядової компанії GIZ в межах програми «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що співфінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини. Мета проєкту – створити кращі умови для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримки інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання.

Про проєкт  https://bit.ly/33a33zQ

Про ініціативу EU4Business у країнах Східного партнерства  www.eu4business.org.ua

 

Категорії: Анонси

PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.