Оновлені дати подій ЦІПБ - PPV Knowledge Networks

Оновлені дати подій ЦІПБ

Опубліковано PPV на

До уваги учасників подій Центру інформаційної підтримки бізнесу — у зв’язку з карантинним періодом, наступні події перенесено:

Бізнес форум «Фінансові можливості для МСП» — з 27 березня на 10 липня.

Тренінг «Маркетингова стратегія для бізнесу» — з 9-11 квітня на 2-4 липня.

Форум МСП лісового сектору — з 31 липня на невизначений термін.

Усі хто попередньо зареєструвався — найближчим часом отримають детальніші інструкції щодо наступних кроків. На сторінках подій будемо повідомляти, якщо ситуація буде змінюватися.

У разі виникнення додаткових питань, ви можете звернутися до менеджерів Центру: lviv@bisc.org.ua, +38 (067) 67 47 012.

Центр інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові заснований на базі PPV Knowledge Networks за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи #EU4Business ЄС.

Категорії: Анонси

PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.