Мерч для підтримки духу, бізнесу та ЗСУ - PPV Knowledge Networks

Мерч для підтримки духу, бізнесу та ЗСУ

Опубліковано PPV на

Підготували короткий список брендів, які просто зараз створюють патріотичний, актуальний мерч для підтримки духу, економіки і наших борців на всіх фронтах. Бізнес, креативність, оперативність і допомога Україні в часі війни!

Отож, ми рекомендуємо переглянути мерч, який продають ці бізнеси:

Улюблені Dodo Socks — https://cutt.ly/Dodo
У лютому, перед початком війни, вони зібрали з продажу шкарпеток та білизни 600 тис грн на підтримку військових. А після 24-го продовжили: розробили нову колекцію —кльові шкарпетки і вже більше 1,6 млн грн передали у фонд Повернись живим, а також відкрили пунк видачі дитячих шкарпеток та колготок для переселенців у Львові. Тож не соромтесь: замовляйте і побільше.

Авіація Галичини https://bit.ly/3uovog3
Одяг, натхненний новою українською армією (чоловічі та жіночі футболки та худі). Зараз продають футболку «Відповідь окупанту», а увесь прибуток з цієї футболки та деяких інших (наприклад «Fight like Ukrainian») перерахують на підтримку ЗСУ!
nusho.shop — https://cutt.ly/Nusho
З початку війни розробили новенькі жіночі та чоловічі футболки, шопери, а увесь прибуток скеровують на рахунок ЗСУ (станом на 22.03 уже понад 91 тис грн)
На дереві On a tree — https://cutt.ly/Onatree
Після 24 лютого почали виготовляти тематичні футболки і всі кошти скеровують у фонд «Повернись Живим» (станом на 17.03 – уже біля 40 тис грн). На разі шукають тканину, щоб продовжити свою справу.
Бабин Стрих виробляв мерч для ITішників https://cutt.ly/Stryh
Тепер мають тематичні футболочки, шопери, горнята і прибуток перераховують на фонди, які допомагають армії (станом на 17.03 – більше 38 тис грн).
Segment https://cutt.ly/Segment
Зробили чоловічі, жіночі, дитячі футболки та худі з кльовими гаслами, а кошти скеровують на прихистки для жінок та дітей у Львові.
Ми профі — https://cutt.ly/Myprofi
Продають футболки з актуальними гаслами, а за виручені кошти виробляють ліжка для переселенців (уже 130 ліжок є в Ужгороді).
Starberry.ua — https://cutt.ly/Starberry
Частину коштів від продажу (чоловічих та жіночих худі та костюмів) перераховують на ЗСУ
Sho_nesesh 👉 https://cutt.ly/Shonesesh — магазин шоперів.
Почали робити торби з патріотичним дизайном, а кошти планують перерахувати на потреби армії.
Zeus.com — чоловічий одяг 👉https://cutt.ly/Zeus1
Після початку війни віддали 200 курток для захисників, а 10% від продажів скеровують на потреби армії.
Запрошуємо доповнити список своїм улюбленим брендом, який ми могли пропустити. Головне, аби їхній продукт був патріотичним, креативним, актуальним і просто зараз допомагав якому фронту нашої війни. Пропозиції надсилайте на пошту info@ppv.net.ua

PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.