Creative Industries Talks ed.12 - PPV Knowledge Networks

Creative Industries Talks ed.12

Опубліковано PPV на

19 серпня запрошуємо на 12 подію CIT “Patreon в Україні — чи варто і кому він реально потрібен?

Все більше українських творців креативного продукту користуються сервісами збору коштів від своїх прихильників, зокрема використовують і американський інтернет-сервіс Patreon.

За останніх півроку в Україні десятки контент-мейкерів стартували свої власні сторінки на цій платформі, а для багатьох з них Patreon став справжнім джерелом додаткового доходу. Від кількох доларів і навіть до 12 000 USD отримують українські креатори щомісяця.

Чи працює закордонний досвід для українських “покровителів” і поціновувачів культурного продукту, якими є ключові фактори успіху, а де Patreon банально не працює, поговоримо із представниками різних напрямків креативного сектору – музики, креативних медіа та youtube-блогерства.

Учасники дискусії:

  • Албул Артем — автор науково-популярного ютуб-каналу “Клятий раціоналіст”
  • Роман Гапачило — продюсер проектів “Наші без Раші” та музичного гурту “Kurwa Matj”, актор у “Kolegi Studio”
  • Андрій Капранов продюсер каналу “імені Т.Г. Шевченка”
  • Модераторка: Анастасія Войтюк — музикантка, менеджерка культури, одна із засновниць проекту Payscious.

Дата та час: 19 серпня, 18:00 – 19:30
Формат: онлайн-трансляція в Фейсбук


РЕЄСТРАЦІЯ


У 2017 році агенція економічного розвитку PPV Knowledge Networks ініціювала Creative Industries Talks — серію подій у Львові, щоб сформулювати та виносити на публічне обговорення важливі для ринку питання креативних індустрій.

Creative Industries Talks ed.12 відбуваютсья в межах проекту Payscious, за підтримки House of Europe та Європейського Союзу. 

Категорії: АнонсиКреативна економіка

PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.