Creative Industries Talks ed.11 - PPV Knowledge Networks

Creative Industries Talks ed.11

Опубліковано PPV на

24 червня запрошуємо на 11 подію CIT «Майбутнє креативних просторів: закрити/змінити/зачекати».

Поступовий вихід з карантину ще не означає вихід із домашніх офісів. Власники бізнесів повинні вирішити, що вони роблять з командою та офісом, а менеджери просторів — що робити із своїми приміщеннями.

Змінювати бізнес-модель? Запроваджувати нові рішення та переформатовувати простір заради безпеки? Чи слід закритися, почекати повернення до нормальності та перезапуститися? Що слід робити командним офісам, де люди можуть працювати віддалено?

Про це поговоримо на Creative Industries Talks.

Дата та час: 24 червня, 18:00 – 19:30
Формат: онлайн-зустріч в ZOOM для зареєстрованих учасників

 

СПІКЕРИ:

  • Остап Малашняк, керуючий партнер Vataga Agency (Львів) – розповість про те, чому з командою вирішили повноцінно повернутися в офіс
  • Альона Калібаба, CEO Chasopys (Київ) — розповість про те, як бізнес у сфері креативних просторів адаптується до нових потреб своїх клієнтів.
  • Михайло Глубокий, директор з розвитку фонду IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives. та креативної спільноти IZONE (Донецьк-Київ) – як коворкінг може адаптуватися до нових вимог соціальної взаємодії
  • Аліна Токмиленко, директорка з розвитку платформи Тепле Місто / Teple Misto та Promprylad.Renovation (Івано-Франківськ) – як простору поєднувати потребу у виживанні та розвитку

Участь в події безкоштовна, кількість учасників обмежена.

Обов’язкова попередня реєстрація: https://bit.ly/CIT_11

Подія у Фейсбук: facebook.com/events/265042008253856/

У формі реєстрації залиште ваш мейл, ми надішлемо на нього лінк на трансляцію. Також в цій формі ви можете залишити запитання по темі зустрічі, яке вас цікавить, або адресувати запитання до конкретного спікера.

РЕЄСТРАЦІЯ

 


У 2017 році агенція економічного розвитку PPV Knowledge Networks ініціювала Creative Industries Talks — серію подій у Львові, щоб сформулювати та виносити на публічне обговорення важливі для ринку питання креативних індустрій.

Creative Industries Talks в 2020 році відбувається за підтримки Creative Spark, в рамках проекту Lviv Design Partnership.

Creative Spark — п’ятирічна ініціатива, спрямована на підтримку міжнародних університетських та інституційних партнерств для розвитку підприємницьких навичок та креативної економіки у семи країнах: Україні, Казахстані, Узбекистані, Киргизстані, Азербайджані, Вірменії, Грузії, за підтримки Великої Британії.

Creative Spark управляється та фінансується Британською Радою.

Категорії: Анонси

PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.