Creative Enterprise Ukraine online - PPV Knowledge Networks

Creative Enterprise Ukraine online

Опубліковано PPV на

Реєстрацію на програму Creative Enterprise Ukraine відктрито.

Creative Enterprise Ukraine — міжнародна навчальна програма для підприємців з креативних індустрій, що допоможе оцінити бізнес або бізнес-ідею з точки зору фінансів, клієнтів і потенціалу розвитку.

Що у програмі:
  • 9 онлайн-сесій від фасилітаторів, що провели 21 тренінг та випустили близько 420 підприємців (з 10 по 27 листопада)
  • Тренінг за методологією, розробленою британською агенцією з інновацій Nesta спеціально для підприємців з креативних індустрій
  • Відповідь на запитання, наскільки успішним може бути ваш бізнес та чи вартий він зусиль.
  • Персональні поради від експертів з приводу питань, що турбують вас найбільше.
  • Ви зрозумієте, яким хочете бачити свій бізнес у майбутньому і складете план, як цього досягти: придумаєте ефективні бізнес-процеси, щоб створювати якісний продукт без зайвих клопотів; оберете бізнес-модель, щоб працювати в плюс та мати ресурси на розвиток; складете маркетинговий план, щоб спілкуватися зі своєю аудиторією та закохати їх у продукт.

Як взяти участь:

  • Заповнити форму на онлайновій платформі: https://houseofeurope.org.ua/opportunity/106
  • Обгрунтувати свою мотивацію взяти участь у тренінгу та розуміння, як це допоможе вам побудувати успішний бізнес.

З 2015 року PPV Knowledge Networks є локальним партнером CEU у Львові, а Володимир Воробей — фасилітатором. В Україні випускниками програми стали понад 600 креативних підприємців.

Категорії: Анонси

PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.