Едутон Creative Enterprise Ukraine: створення освітніх продуктів для креативних індустрій - PPV Knowledge Networks

Едутон Creative Enterprise Ukraine: створення освітніх продуктів для креативних індустрій

Опубліковано PPV на

Британська Рада у партнерстві із House of Europe організовують Creative Enterprise Ukraine Eduthon. Мета події: знайти нові освітні рішення для сектору культури та креативних індустрій.

Едутон відбудеться 31 березня – 1 квітня у Києві: 25 учасників, 5 команд та 5 менторів, 2 дні колективної роботи офлайн. Дедлайн зголошення: до 28 лютого.

Для участі необхідно заповнити заявку: https://bit.ly/3GuhMnu

Огранізатори вирішили відкрити ресурси Creative Entreprise Ukraine для створення нових освітніх продуктів на основі напрацювань програми за весь час активностей в Україні (8 років). Напередодні події учасники отримають доступ до платформи з освітніми матеріалами та продуктами для сектору культури та креативних індустрій. На старті едутону учасникам запропонують об’єднатись у п’ять команд та обрати проєкти або ідеї, з якими вони працюватимуть впродовж двох днів.

За результатами голосування журі – команди-переможниці зможуть отримати грошовий приз 3 тис. євро, менторську підтримку та призи від партнерів.

Хто може взяти участь у Етутоні?

 • викладачі або методисти закладів вищої освіти, що розвивають підприємництво у сфері культурних та креативних індустрій;
 • менеджери освітніх платформ та сервісів;
 • представники організацій, що спеціалізуються на неформальній освіті для дорослих або профорієнтації;
 • незалежні фахівці із сфери культурних та креативних індустрій, що мають професійні амбіції в освіті;
 • представники хабів, в яких освіта для креативних індустрій є одним з основних напрямків діяльності.

Учасники та учасниці отримають:

 • open-source матеріали найбільших програм, що працюють з темою креативного підприємництва в Україні, а саме Creative Enterprise Ukraine, Creative Business Academy, Creative Spark, Culture and Creativity тощо
 • доступ до досліджень щодо стану сектору креативних індустрій та креативної освіти
 • фасилітацію для створення команд та мережування
 • супровід менторів та експертів у процесі дизайну нових рішень
 • виступи key-note спікерів з країн ЄС та Великої Британії
 • крутий нетворк в Києві в середовищі зубрів інновації освіти та креативних індустрій
 • покриття всіх логістичних витрат для учасників з інших міст.

Відібраних учасників оголосять 4 березня.

Зображення з сайту: www.britishcouncil.org.ua

 


PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.