Допомагаємо креативному бізнесу - PPV Knowledge Networks

Допомагаємо креативному бізнесу

Опубліковано PPV на

У вересні розпочався проєкт Creative Business Survival Kit. Володимир Воробей, директор PPV Knowledge Networks, співвласник Business Hub та lislis, співзасновник YoKu консультує в рамках проєкту. 

Creative Business Survival Kit надає невідкладну допомогу для креативного українського бізнесу за підтримки House of Europe. Так, Володимир Воробей проведе 5 консалтингових сесій по 2 години з учасниками проєту. Консультує також Анна Петрова — засновниця StartUp Ukraine, Selfmade woman та трансформаційної платформи Wake up call.

Організатори передбачили для учасників також ще 2-годинну консультацію з європейським експертом та 1 000 євро на те, щоб допомогти пристосувати креативний бізнес до нової реальності.

За два місяці щотижневих персональних консультацій учасники краще зрозуміють як розвивати свою справу в умовах війни, зможуть скоригувати бізнес-модель, вийти на міжнародний ринок або продовжити працювати в Україні усупереч викликам. 

Володимир Воробей працює з представниками креативних індустрій з

Про креативні індустрії ми пишемо в нашому інстаграмі — підписуйтесь. Також ведемо тг-канал для бізнесу. Маєте запитання — пишіть на info@ppv.net.ua.

 


PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.