Допомагаємо креативному бізнесу - PPV Knowledge Networks

Допомагаємо креативному бізнесу

Опубліковано PPV на

У вересні розпочався проєкт Creative Business Survival Kit. Володимир Воробей, директор PPV Knowledge Networks, співвласник Business Hub та lislis, співзасновник YoKu консультує в рамках проєкту. 

Creative Business Survival Kit надає невідкладну допомогу для креативного українського бізнесу за підтримки House of Europe. Так, Володимир Воробей проведе 5 консалтингових сесій по 2 години з учасниками проєту. Консультує також Анна Петрова — засновниця StartUp Ukraine, Selfmade woman та трансформаційної платформи Wake up call.

Організатори передбачили для учасників також ще 2-годинну консультацію з європейським експертом та 1 000 євро на те, щоб допомогти пристосувати креативний бізнес до нової реальності.

За два місяці щотижневих персональних консультацій учасники краще зрозуміють як розвивати свою справу в умовах війни, зможуть скоригувати бізнес-модель, вийти на міжнародний ринок або продовжити працювати в Україні усупереч викликам. 

Володимир Воробей працює з представниками креативних індустрій з

Про креативні індустрії ми пишемо в нашому інстаграмі — підписуйтесь. Також ведемо тг-канал для бізнесу. Маєте запитання — пишіть на info@ppv.net.ua.

 


PPV

PPV Knowledge Networks – агенція економічного розвитку. Ми розвиваємо бізнеси та міжсекторні зв'язки. Наші практики: креативна економіка, зелена економіка, розвиток МСП, місцевий економічний розвиток, бізнес-консалтинг, грантовий менеджмент. Ми є проектними менеджерами, консультантами, аналітиками. Працюємо у Львові з 2008 року.