ОПИТУВАННЯ: вплив COVID-19 на роботу підприємств лісового сектору - PPV Knowledge Networks

ОПИТУВАННЯ: вплив COVID-19 на роботу підприємств лісового сектору

Опубліковано PPV на

Запрошуємо підприємства лісового сектору України взяти участь в опитуванні щодо впливу поширення коронавірусу та обмежувальних заходів на вашу роботу та бізнес. Будемо вдячні, якщо до опитування долучаться ключові менеджери, власники та представники компаній наступних галузей:

  • меблевої;
  • деревообробної;
  • плитної;
  • біоенергетичної;
  • целюлозно-паперової;
  • компанії, які тісно пов’язані з вище зазначеними (постачальники сектору).

Ви можете пройти опитування анонімно (залиште поле “Назва компанії” та “Email” порожніми).

Результати опитування допоможуть зрозуміти масштаби впливу та сформувати рекомендації щодо подолання наслідків для органів влади.

Результати опитування будуть опубліковані на веб-порталі https://info.ppv.net.ua/ та на сторінці у фейсбук.


ВЗЯТИ УЧАСТЬ
В ОПИТУВАННІ


Опитування проводиться практикою Зеленої економіки агенції PPV Knowledge Networks. PPV Knowledge Networks — агенція економічного розвитку, що розвиває бізнеси та міжсекторні зв’язки. PPV Knowledge Networks є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові, створеним в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу за підтримки ЄБРР. Працюємо у Львові з 2008 року.

Опитування проводиться за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”.

Категорії: Новини

PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.