Подія — Regional Launch Event: Collaborate for Impact - PPV Knowledge Networks

Подія — Regional Launch Event: Collaborate for Impact

Опубліковано PPV на

Хочете дізнатись більше про можливості розвитку соціального підприємництва та імпакт-інвестування в Україні?


Уже 9-11 червня о 10:00 долучайтесь до Regional Launch Event: Collaborate for Impact. Подія присвячена запуску проєкту Collaborate for Impact / Партнерство задля впливу, спрямованого на розвиток соціального підприємництва та імпакт-інвестування в Україні та інших країнах Східного Партнерства. У рамках проєкту Ukrainian Social Venture Fund надасть підтримку у сумі € 300 000 на запуск та розвиток українських імпакт-підприємств.

Кому буде цікавий захід?

  1. діючим та майбутнім соціальним підприємцям;
  2. інвесторам в імпакт-підприємництво;
  3. членам урядових та держустанов, що працюють у громадському секторі;
  4. громадським організаціям;
  5. підприємцям з діючими бізнесами, які хочуть покращити соціальну складову своєї справи.

Проєкт реалізується за підтримки Європейського Союзу, а також у партнерстві SILab Ukraine, EVPA та Ukrainian Social Venture Fund.

Реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/antusCs

 

Категорії: Анонси

PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.