Реєстрацію відкрито: «Кар’єра у креативних індустріях» - PPV Knowledge Networks

Реєстрацію відкрито: «Кар’єра у креативних індустріях»

Опубліковано PPV на

PPV Knowledge Networks запрошує на триденну навчальну програму для дизайнерів-початківців «Кар’єра у креативних індустріях».

В рамках програми ми розглянемо можливі кар’єрні шляхи у професії дизайнера, щоб допомогти вам визначитися, який тип роботи на ринку вам найкраще підходить.

Програма відбудеться 10-12 березня в онлайн-форматі:

У перший день розглянемо феномен гік-економіки, плюси та мінуси самозайнятості, зустрінемось з дизайнером-фрілансером та отримаємо практичні поради.

На другий день тренінгу ми поговоримо про роботу в компанії, бізнес-процеси, функціональну та організаційну структуру, особливості роботи з проектами та функції в команді. А також зустрінемося з працівником дизайн-агенції та отримаємо практичні поради та вказівки щодо необхідних компетентностей та ефективної роботи

Останній третій день буде присвячений дослідженню бізнесу як активу, зустрічі з власником дизайн-агенції та практичним порадам з тестування бізнес-ідей, здобуття стартового капіталу та пошуку партнерів.

  • Тренер програми Володимир Воробей директор агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks, експерт з бізнес-моделювання, розробки бізнес-стратегій та регіонального розвитку. Має понад 15 років досвіду у галузі менеджменту проектів та управління мережами знань. Очолював та був залучений у розробку стратегій для компаній, організацій, кластерів, стартапів, галузей та областей на місцевому, регіональному та національному рівнях.

ДЕТАЛІ
Дата, час: 10-12 березня 2021, 10:00-18:00
Формат: онлайн (3 відео-інпути для самостійного опрацювання та онлайн-навчання у zoom)
Кількість: 25 учасників

Участь у тренінговій програмі безкоштовна, але обов’язкова попередня реєстрація.

Підтвердження про участь в події та детальну програму буде надіслано на вказану пошту за декілька днів до початку.


РЕЄСТРАЦІЯ


Навчальна програма «Кар’єра у креативних індустріях» (Creative Industries Career — Programme for Young Designers), раніше — Підприємництво у креативних індустріях (Entrepreneurship in creative industries) проходитиме в рамках програми Creative Spark.

Creative Spark — це п’ятирічна ініціатива, спрямована на підтримку міжнародних університетських та інституційних партнерств для розвитку підприємницьких навичок та креативної економіки у семи країнах: Україні, Казахстані, Узбекистані, Киргизстані, Азербайджані, Вірменії, Грузії, за підтримки Великої Британії. Creative Spark управляється та фінансується Британською Радою.

У разі виникнення додаткових питань — звертайтеся в повідомлення або на пошту info@ppv.net.ua


PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.